Головна » Навчальні матеріали » Реферати » Гроші та кредит

Шляхи вдосконалення процесу кредитування фізичних осіб (2013)

Шляхи вдосконалення процесу кредитування фізичних осіб (2013)


 На сьогоднішній день в Україні та світі не існує загального стандартизованого методу аналізу кредитоспроможності фізичних осіб. Банки застовують різноманітні методики оцінки їх кредитоспроможності.
 Для ПАТ «ХРЕЩАТИК» доречно б було застосувати нечітку модель оцінки кредитоспроможності фізичних осіб- позичальників комерційного банку. Тому, з метою розробки математичної моделі оцінки кредитоспроможності фізичних осіб, які являються позичальниками комерційного банку варто звернути увагу на теорії нечітких множин та нечіткої логіки.
 В порівнянні з іншими відомими моделями, нечітка модель оцінки кредитоспроможності позичальників надає адекватнішу систематизацію експертних знань про кредитоспроможність фізичних осіб-позичальників, а також, дозволяє об’єднувати показники, що мають кількісну та якісну шкалу вимірювання, для оцінки яких застосовують лінгвістичні рівняння. Дана модель, має високу здатність адаптації до реальних даних через механізм оптимізації показників на базі навчальної вибірки. 
 Вище зазначені ознаки у своїй сукупності надають високу адекватність оцінки кредитоспроможності позичальників-фізичних осіб комерційних банків. До недоліків запропонованої моделі, в порівнянні з іншими моделями є її відносна громіздкість, тому її доцільніше застовувати в інформаційних системах підтримки прийняття рішень, щодо оцінки кредитоспроможності позичальників банку.
 Застосування нечіткої моделі оцінки кредитоспроможності позичальників-фізичних осіб в ПАТ «ХРЕЩАТИК» дозволяє детальніше вивчити потенційного позичальника, ефективніше оцінити його фінансовий стан ще у відділенні банку, і в разі негативного висновку, не подавати заяву потенційного позичальника до Головного офісу банку.
 Отже, наведені заходи для покращення оцінки кредитоспроможності позичальника, а саме, застосування нечіткої моделі, як швидкої та об’єктивної оцінки кредитоспроможності дозволяє комерційному банку поліпшити показники кредитного портфелю та зменшити дію кредитних ризиків, що, відповідно, збільшить ефективність проведення кредитної діяльності та загальної прибутковості банку.


ЗМІСТ


1. Обгрунтування     нечіткої    моделі     оцінки кредитоспроможності фізичних осіб
2. Аналіз впровадження нечіткої моделі оцінки кредитоспроможності фізичних осіб в ПАТ «ХРЕЩАТИК»
Висновки  


  Тип роботи:   реферат
  Кількість сторінок:   36
  Рік захисту:   2013
  Ціна роботи:   20 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Гроші та кредит | Добавив: great_scientist (17.05.2014)
Переглядів: 356 | Теги: процесу, (2013), фізичних, Кредитування, шляхи, осіб, вдосконалення
Форма входа
Що шукаємо?
Митна справа
Страхування
Гроші та кредит
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Оцініть сайт
Всього голосували: 938

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru