Головна » Навчальні матеріали » Реферати » Гроші та кредит

Напрямки вдосконалення організації кредитування фізичних осіб в ПАТ «ВТБ БАНК» (2012)

Напрямки вдосконалення організації кредитування фізичних осіб в ПАТ «ВТБ БАНК» (2012)


 На сьогоднішній день банком використовується методологія оцінки кредитного ризику, що має ряд певних недоліків. Що у свою чергу негативно впливає на ефективність кредитної діяльності банку. До таких недоліків можна віднести те, що вона дуже погано адаптується, тобто не можливо використовувати західні схеми скорингової оцінки в українських умовах.  Система, що використовується для оцінки кредитоспроможності повинна відповідати справжньому положенню справ. Найбільш поширеним недоліком в діяльності банків за оцінкою кредитоспроможності є відсутність достатньої інформації про фінансовий стан позичальників і часто невміння виявити помилкову інформацію про них (не можна ігнорувати випадки умисного спотворення позичальниками офіційної бухгалтерської звітності, як правило, або за рахунок завищення отримуваних доходів, або заниження понесених витрат).  Для адаптації скориногової моделі оцінки кредитоспроможності фізичних осіб необхідні спеціалісти високої кваліфікації.
 При визначенні вірогідності дефолту позичальника, як правило, використовують декілька методів, у яких з одного боку метод фінансових показників   регламентує   порядок   підбору   та   розрахунку фінансових коефіцієнтів, а з іншого - методи, що використовують математичний апарат, визначають механізм дії.
 Кращим методом було б комбінування скорингових методів і експертних. Оскільки ці методи в сукупності допоможуть оцінити кредитоспроможність позичальника як з об'єктивного так і суб'єктивного боку. Тому ми пропонуємо при оцінці кредитоспроможності позичальника поєднати методи кредитного скорингу та єкспетрного методу.
 Запропонована нами модель дає можливість нейтралізувати деякі недоліки. Таким чином використання спеціальних економіко-математичних методів для виміру банківського кредитного ризику в даний час слід розглядати банківськими фахівцями не просто як рекомендація по ефективнішому управлінню ризиками, а як яскраво виражена потреба і необхідна умова адекватної оцінки і виміру ризику, від правильності проведення яких залежить результативність діяльності кредитної установи. Головною перевагою описаної вище методики аналізу є те, що крім фактичного ризику, за її допомогою кредитний експерт може визначити очікуваний кредитний ризик, що допоможе прийнятим ефективне управлінське рішення щодо окремої угоди.


ЗМІСТ


1. Вдосконалення методики ПАТ «ВТБ Банк», що застосовується при оцінці кредитоспроможності фізичних осіб    
2. Розвиток методичних підходів до оцінки кредитоспроможності позичальників фізичних осіб при наданні короткострокових кредитів
Висновки до розділу


  Тип роботи:   реферат
  Кількість сторінок:   36
  Рік захисту:   2012
  Ціна роботи:   20 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Гроші та кредит | Добавив: great_scientist (17.05.2014)
Переглядів: 319 | Теги: напрямки, ПАТ, організації, фізичних, Кредитування, осіб, БАНК», (2012), вдосконалення, «ВТБ
Форма входа
Що шукаємо?
Митна справа
Страхування
Гроші та кредит
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Що Вас привело на наш сайт?
Всього голосували: 576

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru