Головна » Навчальні матеріали » Дипломні роботи » Податкова система

Організація та шляхи вдосконалення адміністрування податкових платежів за спрощеною системою оподаткування у ПП Василина В.Ю. м.Львів (2011)

Організація та шляхи вдосконалення адміністрування податкових платежів за спрощеною системою оподаткування у ПП Василина В.Ю. м.Львів (2011)


 В сучасних умовах кризи в Україні, розвиток ринкових відносин у державі важливе місце займає державне регулювання фінансової діяльності фізичних осіб - суб’єктів підприємницької діяльності, а також накопичень громадян.
 Чинна система оподаткування в Україні створює значне податкове навантаження на суб’єктів малого підприємництва. Введення в Україні спрощеної системи оподаткування суб’єктів малого підприємництва ще не забезпечило необхідних зрушень в їх розвитку. У той же час, продовжується формування значного тіньового сектора економіки, в тому числі і за рахунок суб’єктів малого підприємництва, що призводить до масового ухилення від оподаткування.
 Отже, є необхідність всебічного комплексного дослідження питань, пов’язаних із впливом системи оподаткування на діяльність суб’єктів малого підприємництва, та стимулювання його розвитку.
 Податкова система будь-якої країни ставить собі за мету, по-перше, акумулювати фінансові ресурси в руках держави для того, щоб виконувати свої обов'язки перед суспільством щодо забезпечення соціальних умов життя населення, утримання органів державного управління, армії, флоту і для створення резервів на покриття витрат, викликаних надзвичайними подіями; по-друге, стимулювати розвиток економіки держави за рахунок розширеного відтворення.
 Незважаючи на певні проблемні моменти, спрощена система оподаткування дає змогу суб’єктам малого підприємництва зменшити податкове навантаження, викликане необхідністю сплати податків.
 Впровадження спрощеної системи оподаткування створило стимул до розвитку підприємництва в Україні, що допомогло створити тисячі робочих місць і значно збільшити доходи до державного та місцевих бюджетів від оподаткування прибутку підприємств.
 Актуальність теми полягає в тому, що умовах системної перебудови економіки України, адаптації її до ринку із соціальною орієнтацією об’єктивно необхідним є створення трансформаційних механізмів, які б стимулювали суб’єктів господарювання нарощувати обсяги та підвищувати ефективність виробництва, оновлювати матеріально-технічну базу. Малі та середні підприємства завдяки гнучкості та чутливості до ринку, здатні розширювати асортимент за незначних капіталовкладень, сприяти зайнятості населення.
 Метою дипломної роботи є науково-теоретичне та практичне обґрунтування удосконалення оподаткування суб’єктів малого підприємництва як інструмента регулювання їх діяльності, направленого на підвищення ефективності.
 Відповідно до зазначеної мети у роботі визначені наступні задачі:
– розглянути сутність оподаткування в умовах ринкової економіки, його теоретичні основи, функції та види податків, принципи оподаткування, етапи розвитку податкової системи в Україні, регулювання за допомогою податків підприємницької діяльності;
– провести аналіз оподаткування малих підприємств та приватних підприємців в Україні за спрощеною системою;
– встановити переваги спрощеної системи оподаткування та методичні підходи до оцінки її ефективності;
– розробити пропозиції щодо удосконалення оподаткування суб’єктів малого підприємництва за спрощеною системою, направленою на підвищення ефективності їх діяльності.
 Об’єктом дослідження є податкове регулювання діяльності суб’єктів малого підприємництва в умовах трансформації економіки. 
 Предметом дослідження є фінансові відносини, що виникають між державою та суб’єктами малого підприємництва з приводу залучення податкових платежів до бюджету за спрощеною системою.


Вступ
Теоретичні основи спрощеної системи оподаткування
Особливості оподаткування суб'єктів малого підприємництва
Переваги і недоліки альтернативних способів оподаткування малих підприємств
Методика дослідження
Адміністрування податкових платежів за спрощеною системою оподаткування
Характеристика підприємства як об’єкта дослідження
Стан екологічної безпеки та заходи щодо його покращення
Санітарно-захисні зони
Розташування промислових підприємств і приміщень
Водопостачання й каналізація
Нарахування та сплата єдиного податку фізичними особами-суб’єктами підприємницької діяльності
Спрощена система оподаткування суб’єктів підприємницької діяльності-юридичних осіб
Особливості нарахування та сплати єдиного соціального внеску
Основні напрями удосконалення спрощеної системи оподаткування
Основні шляхи реформування спрощеної системи оподаткування
Пропозиції щодо вдосконалення спрощеної системи оподаткування
Аналіз стану охорони праці та шляхи його покращення
Механічні рухи і дії технологічного устаткування і інструменту
Захист від забруднення повітряного середовища
Системи вентиляції
Методи і засоби очищення повітря від шкідливих речовин
Захист від забруднення повітряного середовища
Засобу індивідуального захисту від негативних чинників
Висновки та пропозиції


Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому більш детальну інформацію про роботу можна дізнатись у автора цієї роботи.

  Тип роботи:   магістерська дипломна робота
  Кількість сторінок:   83
  Рік захисту:   2011
  Ціна роботи:   40 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Податкова система | Добавив: great_scientist (22.03.2012)
Переглядів: 1168 | Теги: адміністрування, дипломна, шляхи, робота, спрощена система оподаткування, платежів, 2011, податкових, вдосконалення, організація
Форма входа
Що шукаємо?
Податкова система
Митна справа
Менеджмент
Фінансова діяльність суб'єктів господарювання
Банківська справа
Інформаційні системи та технології
Бухгалтерський облік
Фінанси
Професійна оссвіта
Різне
Історія
Туризм
Машинобудування
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Що Вас привело на наш сайт?
Всього голосували: 580

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru