Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт пропроходження виробничо-технологічної практики у фермерському господарстві «Landwirtschaftsbetrieb Böckmann» (Німеччина) (2015)

Звіт пропроходження виробничо-технологічної практики у фермерському господарстві «Landwirtschaftsbetrieb Böckmann» (Німеччина) (2015)


 Зважаючи на специфіку сільськогосподарського виробництва  у фермерських господарствах ( ФГ) зарубіжних країн,виробнича практика має свої особливості. 
 Метою даної практики  було : закріплення теоретичних знань по тракторам і сільськогосподарських машинах,вивчення процесів сільськогосподарського виробництва,ознайомлення з процесами механізації та електрифікації тваринницьких ферм,набуття практичних навичок в підготовці тракторів і сільськогосподарських машин до роботи,склад тракторних агрегатів на різних типах польових робіт і проведенню експлуатаційних регулювань, виконання технічного догляду за тракторами та сільськогосподарських машин, а також освоєння правил по техніці безпеки при підготовці та впровадженню у виробництво досягнень науки і передових прийомів роботи.
 Виходячи з поставленої мети і задач практики я ознайомився з технологіями виробництва і переробки сільськогосподарської продукції в Німеччині; вивчав особливості механізованих технологічних процесів при вирощуванні основних видів сільськогосподарських культур   а  також досвід роботи фірм, що надають послуги по виконанню механізованих робіт, сервісних центрів, організацію ТО і ремонту машин; ознайомився з системою матеріально-технічного забезпечення сільськогосподарського виробництва; цікавився новими, оригінальними технологічними рішеннями по вдосконаленню робочих органів сільськогосподарських машин.
 За результатами проведеної практики підготовлено звіт у якому подається інформація про «Landwirtschaftsbetrieb Böckmann» і інші ФГ Німеччини.
 Німеччина – одна із передових країн світу, яка має потужну промисловість,передові технології,розвинене господарство тощо. В даному звіті йтиме мова про одне з фермерських господарств в цій країні,яке знаходиться в герцогстві Лауенбург, селищі Хорнбек, «Landwirtschaftsbetrieb Böckmann» , в якому і проходила моя виробничо  – технологічна практика від 15.05.2015 р. до 15.10.2015р.
 Дане господарство спеціалізується на виробництві молока для потреб населення і переробних підприємств. Ферма розрахована на утримання поголів’я до 100 корів. На час проходження практики в ФГ поголів’я складало 70 корів,з яких 55 дійних,15 молодняк (гольштинска порода). Ці дані є середніми за період від травня до листопада 2015 року. Площа с.г. угідь ,які обробляються становить 100 га (з яких прилеглі до ферми пасовища площею 15 га) і використовуються для вирощування сільськогосподарських культур. В основному дані угіддя використовуються для вирощування кормової кукурудзи на силос (40%),багаторічних трав (35 %),зернових (в основному жита і вівса) (20%) та інших кормових культур(5 %). Звісно всі ці угіддя (крім прилеглих земель біля будинку власника і безпосередньо ферми) є власністю держави і орендовані власником ферми Г.Бокманом для ведення господарства на умовах згідно чинного законодавства і норм ФРН. 
 Суто ферма досить добре оснащена і відповідає чинним стандартам Німеччини і ЄС. Хоча строк експлуатації досить значний  і вона не є втіленням найновіших досягнень науки і техніки. Проте добре спроектована,механізована,укомплектована хорошим обладнанням. Про це свідчить те, що ферму повністю можуть обслуговувати 2 - 3 працівники,звісно при наявності кваліфікації , відповідних знань, вмінь і навичок. Той факт, що будучи практикантом, маючи малий  досвід роботи, повністю виконував безпосередній процес виробництва молока( затрати часу – 4 -5 год/день) при цьому на ознайомлення і освоєння виробничого процесу затрачено не багато часу, приблизно 14 днів. Можна сміливо сказати,що обслуговувати ферму не складно,але треба мати цілий ряд вмінь і навичок, бути уважним до дрібниць.


ЗМІСТ


Вступ
Розділ 1.Коротка характеристика фермерського господарства
Розділ 2.Аналіз технологічного процесу вирощування сільськогосподарських культур
Розділ 3.Аналіз рівня механізації виробничих процесів
Висновки  і пропозиції


  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   20
  Рік захисту:   2015
  Ціна роботи:   42 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (16.02.2016)
Переглядів: 796 | Теги: практика фермерське господарство, звіт фермерське господарство, фермерське господарство
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Оцініть сайт
Всього голосували: 938

Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru