Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження виробничої практики на прикладі підприємства з виробництва склопакетів, вікон і дверей ТОВ «КМП Бліц» (2011)

Звіт про проходження виробничої практики на прикладі підприємства з виробництва склопакетів, вікон і дверей ТОВ «КМП Бліц» (2011)


 Виробнича практика є одним з важливих елементів в системі організаційних форм та засобів навчання, що забезпечує високоякісну підготовку студентів. Само у процесі проходження практики реалізується принцип безперервного зв'язку вищої школи із життям, із передовою науково-технічною і господарською практикою.
 Виробнича практика спрямована на всебічне ознайомлення студентів з умовами і особливостями їх майбутньої професійної діяльності, оволодіння студентом сучасними методами економічного моніторингу і аналізу господарсько-фінансової діяльності підприємства в існуючих ринкових умовах.
 Головною метою практики є закріплення і розширення знань, отриманих студентами в процесі навчання в університеті, на основі глибокого вивчення роботи підприємств, на яких вони проходят практику; опанування професійних навиків та методів управління в процесі пошуку і економічного обгрунтування шляхів підвищення ефективності підприємства, оптимізації його діяльності, підвищення конкурентоспроможності для найповнішого і активнішого використання передового досвіду в майбутній практичній діяльності студентів.
 Основними задачами практики є:

  1. Закріплення і поглиблення теоретичних знань в області економіки і управління підприємством.
  2. Вивчення практики економічної діяльності підприємства.
  3. Вироблення навиків аналізу основних показників господарської діяльності підприємства.
  4. Формування у студентів навиків узагальнення результатів аналізу і розробки планів.
  5. Вивчення практики планування на підприємстві.

 В процесі проходження практики на підприємстві студенти сформують навички економічної діяльності як основи необхідної для прийняття управлінських рішень.
 Компанія "КМП Бліц", відома на українському ринку як виробник високоякісних склопакетів, вікон і дверей, розпочала свою діяльність у 2006 році.У вересні 2006 року "КМП Бліц" почало виробництво склопакетів на автоматизованій лінії угорського обладнання «Jullich Glas Holding Rt.».У червні 2007 року "КМП Бліц" розпочало випуск вікон і дверей, що виготовляються з екологічно чистих матеріалів на новітньому німецькому обладнанні URBAN.Виробничі площі підприємства займають більше 3000 м2.Виробничий колектив становить близько 160 осіб. Це висококваліфіковані фахівці, справжні майстри своєї справи."КМП Бліц" створювалася з урахуванням досвіду провідних європейських компаній з виготовлення вікон та дверей.В даний час, "КМП Бліц" предсталяет на ринку України продукцію, яка в змозі зацікавити українського споживача різноманітними дизайнерськими рішеннями і відмінною якістю, що відповідають сучасним вимогам.В основі успішної діяльності підприємства закладені такі принципи:

  • сумлінну працю кожного працівника на благо кампанії;
  • турбота компанії про кожного співробітника;
  • шанобливе ставлення до роботи;
  • повага і взаємна довіра у відносинах з Замовниками і Партнерами;
  • дотримання Законів України та договірних зобов'язань як невід'ємна частина бездоганної репутації нашої компанії.

 Від вікон багато в чому залежить тепло і затишок в домі. Але, часто, покупцеві важко визначитися у виборі як самої двері, вікна, так і підвіконня. Досвідчені фахівці "КМП Бліц" дадуть висококваліфіковану консультацію, допоможуть своїм клієнтам прийняти правильне рішення.
 Трьома головними «китами» правильної установки вікон є: вибір фірми, робота монтажників і, найголовніше, використовувані матеріали.Наше прагнення до досконалості форм поєднується з пошуком кращих технічних рішень, заснованих на сучасних технологіях.Робота автоматизованих систем управління технологічними процесами та контролю над ними дозволяє скоротити до мінімуму втручання людського фактора у виробничий процес і, відповідно, знизити ризик помилок.  Розпізнавання деталей конструкції допомагає обов'язкове штрих-кодування кожної заготовки.Ми вкладаємо інвестиції в нові високотехнологічні машини, сучасні технології та трудові ресурси, збільшуємо наші потужності в області виробництва.У найближчих перспективах підприємства - ріст обсягу виробництва і кількості робочих місць.[1]


ЗМІСТ


Вступ
1. Ознайомлення з підприємством
1.1 Ознайомлення із структурою підприємства та організацією його діяльності
1.3Ознайомлення із функціональними обов’язками керівників і спеціалістів різних рівнів 
1.4 Ознайомлення із організацією охорони праці на підприємстві
2. Організація закупівельної діяльності підприємства.
3.Організація продажу товарів та обслуговування покупців.
4. Суть роботи товарознавців торговельного відділу.
5. Організація рекламування та інформування покупців.
Висновки і пропозиції
Список використаних  джерел
Додатки


  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   47
  Рік захисту:   2011
  Ціна роботи:   25 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (15.04.2014)
Переглядів: 997 | Теги: склопакетів, на, проходження, Звіт, виробничої, підприємства, практики, виробництва, про, прикладі
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Що Вас привело на наш сайт?
Всього голосували: 581

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru