Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження виробничої практики на прикладі приватного підприємства "Карапуз Херсон" (2012)

 


Звіт про проходження виробничої практики на прикладі приватного підприємства "Карапуз Херсон" (2012)


Звіт є результатом практики на базі приватного підприємства "Карапуз Херсон". В роботі використано знання , отримані в процесі вивчення ряду економічних дисциплін. Ціль практики - закріплення раніше отриманих знань на практиці.
Актуальність практичного навчання студента-менеджера продиктована соціально-економічними перетвореннями нашого суспільства: прагнення розбудови української держави й реформування економіки, бурхливий розвиток міжнародних стосунків, перебудова у сфері освіти, скерована на її гуманізацію, і обумовлена ними переоцінка цінностей. Ринкові відносини змінили підходи до управління суб'єктами господарювання, які діють в Україні, і тим зумовили гостру необхідність у потужному управлінському кадровому потенціалі. Сьогодні країні не вистачає висококваліфіцированих фахівців, які володіли б основами менеджменту і могли б ефективно використовувати механізми ринкової економіки.     Все це покладає на вищу школу нелегкий обов’язок – не лише підготувати спеціалістів до майбутньої професійної діяльності, але й сформувати їх особистість. Підготовка висококласних фахівців у сфері менеджменту передбачає , насамперед, набуття практичних знань і умінь, які дають їм змогу впевнено себе почувати за умов ринку і ефективно організовувати управлінський процес з використанням основних засад сучасного управління. Виховання особистості спеціаліста, який відповідає сучасним вимогам, передбачає пошук і відбір ефективних педагогічних методів. Для цього необхідно виділити відповідні властивості особистості, які повинні стати предметом виміру сформованості особистості спеціаліста. Такою ланкою, на мою думку, є професійна спрямованість як ієрархічна система усталено домінуючих мотивів особистості, як визначальна характеристика спеціаліста, котра дозволяє людині максимально виявити свої здібності й творчо опанувати професію. 
Тому метою виробничої практики є закріплення та поглиблення   теоретичних знань та  вивчення механізмів здійснення управлінських функцій на прикладі ПП   
 « Карапуз Херсон», оволодіння досвідом і придбання практичних навичок, самостійного аналізу виробничого процесу на підприємстві АПК.
Предметом індивідуального дослідження є збір даних, необхідних для визначення функціонування процесів менеджменту на підприємстві.
Як вже було зазначено, об`єктом виробничої практики є приватне підприємство "Карапуз Херсон», яке розташоване в Херсонській області, Білозерському районі
 В процесі проходження практики були використані такі методи дослідження, як моментні спостереження, хронометраж і фотографія робочого дня, поведінковий метод, моделювання.
Були вивчені такі інформаційні джерела, як «Менеджмент: теоретичні основи і практикум. Навчальний посібник дня студентів вищих навчальних закладів освіти» Гірняка та Лазановського, «Основи менеджменту» Хміля,  «Менеджмент» Стадника та Йохна, тощо. Для аналізу діяльності підприємства використовувались статут підприємства та його щорічна звітність. Також вивчались праці іноземних вчених, періодична література.

Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому більш детальну інформацію про роботу можна дізнатись у автора цієї роботи.

  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   47
  Рік захисту:   2012
  Ціна роботи:   10 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (09.05.2012)
Переглядів: 10119 | Теги: на, проходження, виробничої, Звіт, підприємства, Карапуз, практики, приватного, прикладі, про
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Що Вас привело на наш сайт?
Всього голосували: 580

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru