Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження виробничої практики на прикладі підприємства туристичного оператора та туристичної фірми «Еліт турс» (2012)

Звіт про проходження виробничої практики на прикладі підприємства туристичного оператора  та туристичної фірми «Еліт турс»  (2012)


 Туристична компанія "Еліт Турс», туроператорська ліцензія АБ № 329988 від 22.06.07. "Еліт Турс" - Генеральний туроператор мережі готелів «Прем'єр Готелі» та «Аккорд Готелі». Власність-приватна.
  «Еліт турс» має два офіси-головний знаходиться в Готелі Премєр Палац, а інший  в 100 метрах, в ТЦ «Метроград» на вул.. Шевченко б-р/Пушкинская. Контактний телефон - 044 244 14 86 та  044 244 14 86.
  Що стосується  матеріально-технічної бази підприємства-то варто зазначити,що головний офіс не великий, можна навіть сказати затісний близько 7.5-8 метрів квадратних. Розділений на 2 зони- перша відповідає за бронювання авіа квитків, а в іншій 2 менеджера займаються туристами по спеціалізованих їхній країнах. Всього 4 робочих місця,що мало, як на мене для головного офісу туристичного оператора та турфірми,хоча можна зробити знижку на те,що туроператорами «Еліт -турс» являється тільки по деяким країнам. Наприклад: Египет, Тайланд, Израель, США. 
 Робоче місце кожного працівника має компютер, телефон  також  в офісі присутні 2 факса. Добре,що   кожний менеджер має свій  особистий простір, робоча зона одного працівника не заважає іншому. 
 В іншому офісі в ТЦ «Метроград », до речі саме там я проходила практику офіс мені більше сподобався, він територіально більший і в ньому тільки 2 робочих місця менеджерів. Він приємно оформлений і можна побачити придмети з усього світу- оливкоге масло з Греції, головний убір-Вєтнамців, фарфорового слона- египтян та ще безліч приємних елементів декору.В офісі присутні компютери у кожного менеджера, принтери, сканери та факс. Найбільш часто використовуються програми такі як : Еxcel, Opera та 1С. 
 Варто зазначити,що тур фірма має свого бухгалтера, юриста, програміста  та кур’єра. 


ЗМІСТ


1. Загальна характеристика підприємства  «Еліт тур»
2. Організація роботи туристичного підприємства «Еліт-турс»
Методика розробки туру
Створення нового турпродукту послідовно проходить через такі етапи:
Комп’ютерно- Інформаційне забезпечення туристичної діяльності
Технологія просування і стимулювання продаж туристичних продуктів
Пропозиції  щодо технології та організації туристичного обслуговування.
Основні функції та методи управління підприємством

Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому більш детальну інформацію про роботу можна дізнатись у автора цієї роботи.

  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   26
  Рік захисту:   2012
  Ціна роботи:   20 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (09.05.2012)
Переглядів: 6359 | Теги: туристичного, на, проходження, виробничої, Звіт, підприємства, практики, прикладі, про
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Оцініть сайт
Всього голосували: 940

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru