Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження переддипломної практики на прикладі ПАТ «Дніпровський меткомбінат» (2014)​

Звіт про проходження переддипломної практики на прикладі ПАТ «Дніпровський меткомбінат» (2014)​


 ​ПАТ «Дніпровський меткомбінат – одне з найбільших підприємств промислового комплексу України з повним металургійним циклом з випуску 5600 тис. тонн агломерату, 4350 тис. тонн чавуну, 3850 тис. тонн сталі, 3829 тис. тонн готового прокату. ПАТ «Дніпровський меткомбінат» входить до числа шести провідних металургійних комбінатів України за обсягами виробництва і реалізації металопродукції. Єдиний в Україні постачальник катаної осьової заготівки для залізничного транспорту, рейок контактних для метрополітену. Сталеплавильний комплекс має в своєму розпорядженні сучасні технічні засоби і технологію, що забезпечують високу якість киснево-конвертерної сталі за макро і мікроструктурою: десульфурації чавуну, комплексне доведення металу, особливі конструкторські і технологічні рішення машин безперервного лиття, заготівки.
 Технологія виробництва дозволяє одержувати сталь із вмістом фосфору і сірки не більше 0,025% кожного елемента, сталь з введенням додаткових елементів (молібдену, ванадію, титану), а також прокат, відповідний по хімічному складу і механічним властивостям вимогам зарубіжних стандартів DIN, EN, ASTM, API.
 На комбінаті розгорнута робота по освоєнню ряду нових профілів прокату, які відповідають вимогам європейських та міжнародних стандартів, зокрема, з випуску шпунтових паль з базою 500 мм., швелерів, кутових і круглих профілів і профільних заготівок для осей рухомого залізничного складу. 
 ПАТ «Дніпровський меткомбінат» виробляє чавун, різні марки сталі, трубну заготовку, квадратну заготовку, прокат сортової сталі круглого перетину, фасонний прокат, прокат шпунтових паль типу Ларсен, рейки, прокат сталевий широкосмуговий універсальний, спеціальну смугу для алюмінієвих електролізерів, кулі сталеві, полольні для кульових млинів, заготівки профільні поперечно-гвинтової прокатки, сталь гарячекатану для армування залізобетонних конструкцій.


ЗМІСТ


1 Загальна характеристика підприємства
2 Облікова політика ПАТ «Дніпровський меткомбінат»
3 Організація обліку виробничих запасів
4 Документування та облік запасів сировини
5 Документування та облік запасів товарно-матеріальних цінностей
6 Аналіз фінансової звітності ПАТ «Дніпровський меткомбінат»
7 Забезпечення аудиту виробничих запасів підприємства
8 Автоматизація бухгалтерського обліку виробничих запасів підприємства
ВИСНОВКИ
ПЕРЕЛІК ПОСИЛАНЬ
ДОДАТКИ


Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому більш детальну інформацію про роботу можна дізнатись у автора цієї роботи.

  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   34
  Рік захисту:   2014
  Ціна роботи:   30 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (09.04.2014)
Переглядів: 624 | Теги: практика металургійний комбінат, звіт комбінат, металургія, металопрокат, металургійний комбінат, комбінат
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Оцініть сайт
Всього голосували: 940

Статистика

Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru