Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження переддипломної практики на Миколаївській філії ТзОВ «Атланта-Він» (2013)

Звіт про проходження переддипломної практики на Миколаївській філії ТзОВ «Атланта-Він» (2013)


 На сьогоднішній день центром економічної діяльності усієї економіки є підприємство. Саме воно складає необхідну суспільну продукцію, і використовує необхідні послуги, вирішує питання економічного використання ресурсів, виробничої техніки, технології і реалізації продукції.
 Кожне підприємство складається з окремих підгруп, груп, підрозділів, що в свою чергу складають підприємство. Кожна група чи підрозділ виконують свою роботу, для підтримання роботи підприємства.
 Важливим елементом підприємство є бухгалтерія, яка веде облік господарських засобів та об'єктів обліку підприємства, аналіз фінансовою стану підприємства, вести точний документальний облік по роботі підприємства для представлення звітності в перевіряючи органах, слідкувати за точними і своєчасними виплатами податків та грошових зобов'язань підприємства.
 Метою проходження переддипломної практики - отримання практичних знань і навиків для систематизації, закріплення і поглиблення теоретичних знань здобутих в період навчання.
 Для досягнення поставленої мети та використання завдання була пройдена переддипломна практика на підприємстві МФ ТОВ «Атланта-Він».
 Завдання проходження переддипломної практики:
 1. Розглянути організаційну структуру підприємства, основні види діяльності підприємства та показники, які її характеризують; забезпеченості підприємства трудовими ресурсами, основними засобами, енергетичними ресурсами; показники ефективної реалізації продукції (товарів, робіт і послуг);
 2. Розглянути організаційну форму побудови (централізована, децентралізована) та тип структури бухгалтерії підприємства (лінійна, лінійно-штабна, комбінована);
 3. З'ясувати для себе роль головного бухгалтера в управлінні діяльністю підприємства, у  формуванні облікової політики та організації обліково-аналітичного процесу;
 4.Розглянути організацію технології облікового процесу на підприємстві (форми бухгалтерського обліку, стадії та графіки документообіг) тощо);
 5.Засвоїти порядок зведеного синтетичного обліку та річного узагальнення бухгалтерського обліку;
 6.Засвоїти порядок складання податкових декларацій з податку на додану вартість та  податку на прибуток підприємства (розрахунок сплати єдиного податку);
 7.Згідно даних бухгалтерського обліку та річної фінансової звітності провести аналіз фінансового стану та стану розрахунків підприємства з державним бюджетом та позабюджетними фондами за податками, зборами, загальнообов'язковими платежами;
8.Відповідно до отриманого завдання на використання дипломної роботи зібрати фактичний матеріал щодо предмету дослідження (первинна документація, регістри бухгалтерського та податкового обліку, бухгалтерська та статистична звітність тощо).
 Звіт про проходження переддипломної практики складається з 6 розділів.
 У першому розділі наводиться виробничо-економічна характеристика місця проходження практики – МФ ТОВ «Атланта-Він»
 У другому розділі розглянуто організаційну структуру побудови та структуру бухгалтерії, функціональні обов'язки працівників бухгалтерії; роль головного бухгалтера в організації бухгалтерського обліку на підприємстві.
 У третьому розділі розкривається питання організації бухгалтерського обліку на підприємстві - форми бухгалтерського обліку, стадії та графік документообігу тощо.
 У четвертому розділі розглянуто порядок узагальнення обліково-аналітичної інформації та складання форм фінансової звітності.
 У п'ятому розділі розглянуто порядок формування обліково-аналітичної інформації з метою складання податкової звітності.
 У шостому розділі на підставі даних бухгалтерського обліку проведено аналіз фінансового стану та стану розрахунків підприємства з бюджетом.
 Загальний обсяг звіту складає  72 сторінки, 11 таблиць, 2 рисунки та 3 додатки.


ЗМІСТ

ВСТУП
РОЗДІЛ 1. ВИРОБНИЧО-ЕКОНОМІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА МФ ТОВ «АТЛАНТА-ВІН» 
РОЗДІЛ 2. ОРГАНІЗАЦІЙНА ФОРМА ПОБУДОВИ ТА СТРУКТУРА   БУХГАЛТЕРІЇ МФ ТОВ «АТЛАНТА-ВІН»
РОЗДІЛ 3. ОРГАНІЗАЦІЯ    ТЕХНОЛОГІЇ    ОБЛІКОВОГО    ПРОЦЕСУ    НА  МФ ТОВ «АТЛАНТА-ВІН»
РОЗДІЛ 4. ПОРЯДОК   ЗВЕДЕНОГО   СИНТЕТИЧНОГО   ОБЛІКУ    ТА    РІЧНОГО УЗАГАЛЬНЕННЯ       ДАНИХ       БУХГАЛТЕРСЬКОГО       ОБЛІКУ МФ ТОВ «АТЛАНТА-ВІН»
РОЗДІЛ 5. ПОРЯДОК     СКЛАДАННЯ     ПОДАТКОВОЇ     ЗВІТНОСТІ     НА      МФ ТОВ «АТЛАНТА-ВІН»
РОЗДІЛ 6. АНАЛІЗ     ФІНАНСОВОГО     СТАНУ     ТА     СТАНУ     РОЗРАХУНКІВ ПІДПРИЄМСТВА З БЮДЖЕТОМ ТА ПОЗАБЮДЖЕТНИМИ ФОНДАМИ МФ ТОВ «АТЛАНТА-ВІН» 
ВИСНОВКИ
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
ДОДАТКИ

Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому більш детальну інформацію про роботу можна дізнатись у автора цієї роботи.

  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   73
  Рік захисту:   2013
  Ціна роботи:   35 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (13.05.2014)
Переглядів: 864 | Теги: практика на підприємстві, Звіт про проходження, звіт з практики
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Оцініть сайт
Всього голосували: 938

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru