Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження переддипломної практики на базі ТОВ «ФОЗЗI-ФУД» (2010)

Звіт про проходження переддипломної практики на базі ТОВ «ФОЗЗI-ФУД» (2010)​


 Повна назва ТОВ «ФОЗЗI-ФУД» створене 02.12.2002 р. двома засновниками фiзичною особою та ЗАТ "ФОЗЗI". Юридична адреса - Україна, 08132, Київська обл., м. Вишневе, вул. Промислова 5. 
 Сфера діяльності підприємства - роздрібна торгівля продовольчими товарами, а також надання послуг по здачі майна в оренду. Fozzy Group - одна з найбільших торгово-промислових груп України. Їй належить мережа супермаркетів " Сільпо", оптові гіпермаркети «Fozzy», "Магазини біля будинку", " Фора" і " Буми". У мережах Fozzy Group представлені товари під власною торговою маркою "Премія" і "Повна Чаша".Торгівля непродовольчими товарами - аптеки "Будь Здоровий", фармацевтичні супермаркети "Біла ромашка", персональна електроніка "Ringoo". Основні підприємства промислового напряму Fozzy Group -  Ніжинський консервний завод, птахофабрика " Варто". Ресторанний бізнес - чеські ресторації "У Кульгавого Пола", " Старомак", ресторани "Prad - A - Café" і «Liquor».
 «Сільпо» - це найбільша в Україні мережа супермаркетів, яка налічує 156 магазинів як в Києві, так і в регіонах України. Супермаркет «Сільпо» - це магазин самообслуговування, асортимент якого налічує до 20 000 найменувань продуктів харчування і супутніх товарів залежно від величини торгової площі магазина, супермаркет займається торгівлею продуктами харчування серед яких і кондитерські вироби (шоколад) різних провідних марок.  Найбільш відомі – це торгові марки «Світоч», ЗАТ «Конті», ЗАТ «АВК», Корпорація «Рошен», Крафт Фудз Україна.
 Загальновідомо, що придбати той або інший продукт харчування при певному бажанні можна і на ринку. Проте ринкова роздрібна торгівля не дає покупцеві тих переваг, якими володіють супермаркети. Сьогодні покупці з різним рівнем доходів готові платити за комфортність здійснення покупки. Таким чином, зручність супермаркету сьогодні — це якісний показник його конкурентоспроможності [12].....


ЗМІСТ

Розділ 1. Планування стратегічної і поточної діяльності підприємства
Розділ 2. Бізнес-планування та інноваційна діяльність підприємства
Розділ 3. Організація роботи служби маркетингу підприємства
Розділ 4. Управління маркетингом на підприємстві
Розділ 5. Дослідження з питань підвищення ефективності маркетингової діяльності
Розділ 6. Консультування з планування та управління бізнесом
Список використаних джерел

Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому більш детальну інформацію про роботу можна дізнатись у автора цієї роботи.

  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   42
  Рік захисту:   2010
  Ціна роботи:   28 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (13.05.2014)
Переглядів: 1437 | Теги: практика на підприємстві, ФОЗЗI-ФУД, Звіт про проходження, звіт з практики, Fozzy Group
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Що Вас привело на наш сайт?
Всього голосували: 576

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru