Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження переддипломної практики на видавничому підприємстві ТОВ «Поліпром» (2011)

Звіт про проходження переддипломної практики на видавничому підприємстві ТОВ «Поліпром» (2011)​


 До складу підприємства ТОВ «Поліпром» входять як і робітники, так і адміністрація. Робітники та спеціалісти підприємства мають відповідну кваліфікацію, необхідну для виготовлення високоякісної поліграфічної продукції.
 На рис. 1.1. представлена організаційна схема підприємства.
 Розподіл повноважень серед управлінців підприємства: до основних повноважень директора входить загальне керівництво компанією, контроль за розробкою і додержанням плану виробництва продукції та розробка технологічного оснащення, а також кадрова робота – вирішення питань щодо найму необхідного персоналу та їх кваліфікації. Йому підпорядковуються: заступник директора,  головний інженер та головний бухгалтер компанії.
 Заступник директора вирішує питання юридичного характеру, контролює роботу технологічного відділу, та здійснює загальний контроль над роботою по виготовленню продукції підприємства.
 Головний бухгалтер відповідає за фінансову діяльність підприємства: складання фінансової звітності підприємства, веде постійний облік всієї діяльності, вирішує питання з податковою службою тощо. 
 Розробкою короткострокових, стратегічних планів та фінансових планів, аналізом та прогнозами ефективності діяльності підприємства займаються директор і його заступник. 
 До функцій головного інженера входить контроль за дотриманням вимог з охорони праці, пожежної безпеки та санітарно-екологічного вимог, внутрішньої охорони та правил внутрішнього розпорядку, проведення необхідних інструктажів, забезпечення належного функціонування систем комунікацій, електромереж, спілкування з державними органами у межах своїх повноважень по забезпеченню дотримання вимог, що висуваються органами влади з зазначених питань.....


ЗМІСТ

1. Структура підприємства
2. Технологія та виробничі процеси
3. Обладнання, яке застосовується на підприємстві
4. Матеріали, що використовуються для випуску продукції
5. Продукція, що випускає підприємство
6. Методи та засоби контролю продукції, яку випускає підприємство
7. Охорона праці та навколишнього середовища
8. Особливості підприємства «Поліпром»

Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому більш детальну інформацію про роботу можна дізнатись у автора цієї роботи.

  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   24
  Рік захисту:   2011
  Ціна роботи:   20 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (13.05.2014)
Переглядів: 492 | Теги: видавниче підприємство, практика на підприємстві, Звіт про проходження, звіт з практики, видавництво
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Оцініть сайт
Всього голосували: 940

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru