Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження виробничої практики на прикладі ЗАТ «Геркулес» (виробник морозива) (2013)

Звіт про проходження виробничої практики на прикладі ЗАТ «Геркулес» (виробник морозива) (2013)


 Посилення конкуренції у більшості галузей економіки України, прискорення політичних і соціальних змін обумовлює необхідність забезпечення підприємствами стійких ринкових позицій. Численні теоретичні та практичні праці, присвячені дослідженню специфіки використання на вітчизняних ринках маркетингового інструментарію як засобу підвищення рівня конкурентоспроможності продукції, ефективності виробництва та здійснюваних стратегій, залишають невирішеною ще значну кількість питань.
 В умовах становлення і розвитку ринкової економіки необхідність забезпечення ефективного функціонування підприємств у довгостроковій перспективі стає одним з найважливіших факторів економічного добробуту країни. Активізація конкурентної боротьби на усіх існуючих ринках змушує сучасні підприємства різних сфер діяльності відповідати достатньо жорстким вимогам, щоб утримувати власні позиції на ринку, активно розвиватися і зростати. Саме тому у суб'єктів господарювання виникає необхідність не лише в постійному глибокому аналізі інформації про зовнішнє і внутрішнє середовище, але й у всебічному плануванні їх подальшої діяльності, виробленні чіткої стратегії поведінки на ринку. При цьому, провідне місце серед функціональних стратегій у ринковому просторі займає маркетингова стратегія, що має найвищий пріоритет і розробляється першою.
 Компанія «Геркулес» працює на ринку України з жовтня 1997 року, пройшовши з того часу нелегкий шлях від групи ентузіастів, що були натхнені ідеєю відродження традицій галузі, до крупної компанії — одного з лідерів ринку України.
Усе починалось із шляхетного завдання — відродити національне виробництво якісних продуктів харчування. Декілька років активної праці об’єднаного колективу професіоналів створили обличчя підприємства та надали можливість використовувати сучасні технології та обладнання для випуску широкого асортименту продукції.
 Зараз «Геркулес» є одним із лідерів в Україні з виробництва морозива та напівфабрикатів. Завдяки широкому асортименту та поміркованому об’єднанню традиційних рецептів продукція ЗАТ «Геркулес» давно заслужила довіру та визнання українських споживачів. Народна любов підсилена авторитетною думкою експертів — продукцію неодноразово було відзначено високими нагородами: «Вибір року», «100 кращих товарів України», а також золотими медалями та дипломами професійних дегустаційних змагань.
 У 2002 році у велику родину «Геркулес» увійшло ЗАТ «Донецький міський молочний завод №2», що було створено на основі добре відомого у регіоні підприємства. За роки свого існування завод відрекомендував себе як виробник широкого асортименту високоякісної молочної продукції та вже багато років є одним з найбільших виробників в Україні. Зараз підприємство віднайшло другу молодість — щодня на сучасному обладнанні переробляються більш 300 т молока, виробляється більш 100 найменувань продуктів.
 Упевнений рух уперед дозволив компанії «Геркулес» досягти значних успіхів та стати одним із лідерів у галузі вироблення продуктів харчування в Україні.
 Поза всіма цими досягненнями стоїть серйозний труд людей, об’єднаних спільними цілями: забезпечення стабільної високої якості продукції, максимальне задоволення вимог споживача та відповідальність за досягнення результату.
 Динамічний та успішний розвиток підприємства та його досягнення у значній мірі зумовлені високим рівнем менеджменту, що охоплює довгострокове стратегічне планування діяльності з подальшою деталізацією, яка здійснюється на підставі постійного моніторингу ринку, вимог споживачів та всебічного аналізу фактичного розвитку компанії. Інвестиційна стратегія фірми передбачає вкладання коштів як у виробництво та поширення асортименту продукції, так і в розвиток дистрибуції по всій території України.
 Накопичений досвід реалізації різноманітних проектів дозволяє компанії дивитись у майбутнє з оптимізмом та вірити в те, що все задумане здійсниться вчасно, якісно і із мінімальними затратами. Одним із гарантів цього є колектив компанії. У компанії «Геркулес» працюють грамотні та кваліфіковані фахівці з величезним досвідом роботи.  Стабільність діяльності компанії забезпечується у тому числі й постійністю колективу. Турбота про всіх працівників підприємства, їх матеріальний добробут та створення умов для професійного зростання є пріоритетним завданням керівництва компанії.
Компанія «Геркулес» прийшла на ринок надовго та відкрита для всіх. Працівники  вірять в те, що компанія буде сприяти процвітанню та укріпленню економіки України.


ЗМІСТ


Вступ
1. Маркетингова характеристика підприємства.
2. Проведення маркетингового дослідження на підприємстві.
3. Дослідження комплексу маркетингу на підприємстві.
4. Пропозиції по підвищенню ефективності інноваційної діяльності підприємства.


Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому більш детальну інформацію про роботу можна дізнатись у автора цієї роботи.

  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   36
  Рік захисту:   2013
  Ціна роботи:   30 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (09.04.2014)
Переглядів: 531 | Теги: «Геркулес», ЗАТ, на, проходження, (виробник, виробничої, Звіт, практики, прикладі, про
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Що Вас привело на наш сайт?
Всього голосували: 580

Статистика

Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru