Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження виробничої практики на прикладі ТОВ ТПП «Універсал» ДМБ «Ажур» (фабрика пошиття одягу) (2010)

Звіт про проходження виробничої практики на прикладі ТОВ ТПП «Універсал» ДМБ «Ажур» (фабрика пошиття одягу) (2010)


 Легка промисловість є однією з найважливіших серед галузей виробництва непродовольчих товарів. Продукція легкої промисловості йде на задоволення потреб населення, забезпечуючи його тканинами, одягом, взуттям та іншими предметами споживання, а також використовується в інших галузях промисловості у вигляді сировини і допоміжних матеріалів.
 Ринкова економіка ставить перед підприємствами швейної промисловості України завдання щодо випуску конкурентоспроможної продукції. Головним завданням швейної промисловості є задоволення зростаючої потреби в одязі високої якості та різноманітного асортименту. Вирішення цього завдання виконується на основі підвищення ефективності виробництва, пришвидшення науково-технічного прогресу, покращення якості робіт, вдосконалення виробництва. Особлива увага приділяється питанням удосконалення технології виготовлення виробів.
 При масовім виробництві швейних виробів вирішальна роль належить технологічному процесу, який являє собою економічно доцільну сукупність технологічних операцій по обробці й складанню деталей і вузлів швейних виробів досить високим рівнем техніки, технології й організації виробництва, наявністю великих спеціалізованих підприємств і виробничих об'єднань.
 Удосконалювання швейного виробництва передбачає впровадження високопродуктивного устаткування, потокових ліній, розширення асортиментів і поліпшення якості одягу, випуск виробів, що користуються підвищеним попитом.
 Асортименти швейних виробів повинен обновлятися в результаті розширення асортиментів і поліпшення якості сировинної бази швейної промисловості. Технологія сучасного швейного виробництва усе більш стає механізованим, її ефективність у першу чергу залежить від застосовуваного устаткування.
 Криза посилила негативні тенденції у вітчизняному легпрому. Якщо в 2008 р. спад виробництва на українських підприємствах швейної галузі склав 4%, то в 2009 - понад 30.
 Відчутне зниження обсягів продажу на світовому ринку одягу змусило власників провідних  торгівельних марок ще раз перерахувати витрати на швейне виробництво.  В результаті для міжнародних корпорацій український легпром виявився занадто дорогим. Тепер українським швейникам доводиться вступати в нерівну битву за вітчизняного покупця з азіатськими колегами, які пропонують куди більш конкурентні ціни.


ЗМІСТ


Вступ
1. Характеристика структури управління фабрики, виробничої програми  підприємства
2. Опис основних та допоміжних цехів та відділів фабрики
3. Виконане індивідуальне завдання. Складдено конфекційну карту.
4. Відгук керівника практики від підприємства
Висновки
Література


Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому більш детальну інформацію про роботу можна дізнатись у автора цієї роботи.

  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   17
  Рік захисту:   2010
  Ціна роботи:   20 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 

!!! Якщо у Вас виникла помилка при завантаженні роботи - зв'яжіться з автором !!!
↑↑​​​​​​​↑ Контактні дані ↑↑↑


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (10.04.2014)
Переглядів: 3275 | Теги: «Універсал», ТПП, на, проходження, ТОВ, виробничої, Звіт, практики, прикладі, про
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Що Вас привело на наш сайт?
Всього голосували: 709

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0



Рейтинг@Mail.ru