Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження виробничої практики на прикладі ТОВ «Автокомплекс» (2012)

Звіт про проходження виробничої практики на прикладі ТОВ «Автокомплекс» (2012)


 ТОВ «Автокомплекс» - товариство з обмеженою відповідальністю по виробленню та продажу запасних частин та комплектуючих для автомобілів.
Підприємство було створене 6 років тому, як офіційний представник в Україні компанії FENOX.

 Процес здійснення господарської діяльності господарюючими суб'єктами передбачає  ефективне  поєднання  великої  кількості  організаційних,  трудових, матеріальних   та фінансових   ресурсів.    Даний   ефект   вимірюється   шляхом вставлення отриманого результату з витратами живої і уречевленої праці на його досягнення. Якість і обсяг виробленої продукції, продуктивності праці, рівень собівартості характеризують фінансові результати діяльності.
 У величині  фінансових результатів безпосередньо  віддзеркалюються усі аспекти діяльності господарюючого суб'єкта: технологія і організація виробництва, система внутрішнього та зовнішнього управління, особливості діяльності.
 Результатом господарської діяльності є економічний її підсумок у грошовій формі, який має два "полюси" прояву: позитивний і негативний, тобто прибуток і збиток.
 Позитивний фінансовий результат - прибуток - є метою, заради якої працює, принаймні,  повинно  працювати  підприємство.  Прибуток - це  важливий узагальнюючий показник оцінки ефективності функціонування кожного суб'єкта господарської діяльності, оскільки саме в прибутку акумулюються результати всіх сторін діяльності: виробництво і реалізація, якість і асортимент, ефективність використання виробничих ресурсів і собівартість.
 Окрім  цього,   прибуток  є  основним  джерелом  фінансування  витрат  на виробничий   і   соціальний   розвиток   підприємства,   найвагомішим джерелом реалізованих ресурсів держави: у доходи бюджету здійснюються відрахування  від одержаного доходу підприємства, значною частиною якого є прибуток. Це означає, що доходи підприємства повинні задовольнити не тільки його фінансові потреби, а й потреби держави на фінансування суспільних фондів споживання, розвиток науки, освіти, охорони здоров'я, проведення екологічних заходів тощо. Таким чином, у збільшенні прибутку зацікавлені як підприємства, так і держава.
 Актуальність звіту визначається тим, що за нинішніх умов діяльність підприємства повинна постійно аналізуватися і контролюватися з боку власників, інвесторі та управлінського персоналу. При цьому фінансовий стан діяльності підприємства є одним з найбільш важливих, що зумовлює важливість вивчення та розробки методології фінансового аналізу з метою вибору ефективних методів аналізу фінансового стану підприємства. Адже на основі фінансового аналізу можуть бути розроблені заходи, щодо поліпшення фінансового стану підприємства, ефективності використання його ресурсів, забезпечення фінансової та ринкової стійкості.
 Об'єктом дослідження є ТОВ «Автокомплекс». Теоретичною і методологічною базою дослідження стали роботи вітчизняних і зарубіжних економістів, діалектичний метод пізнання, а також економічні методи -економічного і статистичного аналізу, групування, порівняння та інші.
 Інформаційною базою для здійснення аналізу формування та розподілу прибутку підприємства стала звітність ТОВ «Автокомплекс» за 2007 - 2011 роки його діяльності, а також довідкові дані фінансової служби підприємства, в тому числі, бухгалтерії, планово-економічного та фінансового відділу.


ЗМІСТ


Вступ    
1.Загальна характеристика підприємства ТОВ "Автокомплекс"
1.1.Характеристика діяльності підприємства    
1.2.Зовнішнє та внутрішнє середовище підприємства
1.3.Організаційно-виробнича структура підприємства    
2. Аналіз прибутковості діяльності ТОВ "Автокомплекс"
2.1.Аналіз  динаміки  основних  техніко -  економічних  показників  діяльності підприємства
2. 2.Оцінка фінансово-майнового стану ТОВ «Автокомплекс»    
2. 3. Аналіз ліквідності, платоспроможності та фінансової стійкості підприємства 
3. Соціальні гарантії працівників ТОВ «Автокомплекс»
Висновки та пропозиції
Список використаних джерел

 


Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому більш детальну інформацію про роботу можна дізнатись у автора цієї роботи.

  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   50
  Рік захисту:   2012
  Ціна роботи:   35 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (08.04.2014)
Переглядів: 625 | Теги: про, прикладі, «Автокомплекс», (2012), практики, Звіт, виробничої, ТОВ, проходження, на
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Оцініть сайт
Всього голосували: 938

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru