Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження виробничої практики на прикладі СТОВ «Радичі» (2008)

Звіт про проходження виробничої практики на прикладі

СТОВ «Радичі» (2008)


 Реформування економіки України в напрямі побудови її ринкової модифікації стало реальністю. І необхідність такого процесу не підлягає сумніву, однак початковим етапом економічних перетворень ,на жаль, супроводжувався непередбаченими гостро негативними явищами у розвитку як економіки в цілому, так і аграрного сектора зокрема. Це – небувалий спад виробництва, зниження мотивації до праці, малопродуктивне використання фондів, кризовий фінансово-економічний стан.
 На основі поєднання радикальних перетворень в економічних відносинах з прискоренням науково-технічного прогресу; соціальної перебудови села; відкривається можливість збільшення виробництва сільськогосподарської продукції. У зв’язку з цим необхідно забезпечити перехід до розвитку сільського господарства на основі різноманітних форм власності і видів господарювання, а також створити для господарств рівні економічні умови, необхідні для підвищення ефективності виробництва, розвитку самостійності та ініціативи в роботі на основі підприємництва.
 Це об’єктивно вимагає підвищення рівня підготовки економістів-аграрників у сільськогосподарських вузах. У розв’язанні цього завдання важливе місце займає виробнича практика студентів факультету аграрного менеджменту.
СТОВ «Радичі» - сільськогосподарське підприємство приватної форми власності, основним видом діяльності якого є: вирощування зернових, технічних культур, розведення ВРХ та свиней.
 Головна мета проходження виробничої практики - це закріплення та поглиблення теоретичних знань з економічної та фінансової діяльності підприємства шляхом ознайомлення з діючими нормативними документами з бухгалтерського та податкового обліку та звітності.
 Головне завдання практики - ознайомлення з організацією фінансової роботи на підприємстві, проводити розрахунки з обґрунтування джерел формування майна підприємства, його грошовими фондами та фінансовими ресурсами, охарактеризувати ефективність використання трудових ресурсів на підприємстві, аналізувати його фінансову діяльність з відповідною економічною оцінкою, дослідити організаційну структуру управління підприємством, координації менеджменту.
 Найголовнішим на сьогодні є: створення передумов для економічного зростання, зокрема посилення інноваційного спрямування аграрної політики; визначення пріоритетів структурної перебудови; технологічного і технічного забезпечення, вирішення питань земельних відносин; стимулювання розвитку малого та середнього бізнесу; розвиток інформаційної сфери як основи ефективності інноваційної політики; здійснення адміністративної реформи та підготовка кадрів.
 Держава правовими та організаційними заходами повинна не "придушувати" а навпаки - стимулювати вільний вибір суб'єктами підприємницької діяльності форми господарювання, напрямків та умов реалізації продукції, правом розпоряджатися результатами своєї праці та капіталом.
 Підвищення ефективності аграрного сектора, де панує приватна форма власності і діють ринкові відносини, зумовлює кардинальну зміну функцій, структури та методів управління ним. Менеджмент АПК відіграє роль ключового фактора, що має забезпечити відродження і розвиток українського села. Сучасний менеджер повинен брати до уваги всі зміни у зовнішньому середовищі та адекватно реагувати на ці зміни. Необхідне проведення аналізу системи управління підприємством для виявлення недоліків в цій системі. Необхідно виявити переваги та недоліки системи управління підприємством, використовуючи математичні, статистичні методи дослідження, а також методи економічного та фінансового аналізу.


ЗМІСТ


Вступ
Розділ 1. Економіка підприємств    
1.1 Економічна характеристика досліджуваного підприємства
1.2 Загальний стан розвитку підприємства
1.3 Ефективність використання трудових ресурсів в господарстві
Розділ 2. Фінанси
2.1 Баланс та економічна оцінка діяльності
2.2 Аналіз основних фінансових показників підприємства
2.3 Відносини з комерційним банком
Розділ 3. Економіка праці
3.1 Організація робочих місць
3.2 Умови праці
3.3 Організація нормування праці
3.4 Режими праці і відпочинку на підприємстві
3.5 Організація матеріального стимулювання
Розділ 4. Основи менеджменту
4.1 Організаційна структура управління СТОВ «Радичі»
4.2 Функції та методи управління в менеджменті
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури 
Додатки


Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому більш детальну інформацію про роботу можна дізнатись у автора цієї роботи.

  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   56
  Рік захисту:   2008
  Ціна роботи:   15 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 

!!! Якщо у Вас виникла помилка при завантаженні роботи - зв'яжіться з автором !!!
↑↑​​​​​​​↑ Контактні дані ↑↑↑


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (01.04.2014)
Переглядів: 1008 | Теги: (2008), «Радичі», СТОВ, на, проходження, виробничої, Звіт, практики, прикладі, про
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Що Вас привело на наш сайт?
Всього голосували: 709

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0



Рейтинг@Mail.ru