Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження виробничої практики на прикладі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (2011)

Звіт про проходження виробничої практики на прикладі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (2011)


 В сучасних економічних умовах діяльність кожного господарюючого суб'єкта являється предметом уваги широкого кола учасників ринкових відносин, які зацікавлені в результатах його функціонування на основі доступної їм звітно-облікової інформації вказані особи намагаються оцінити фінансове положення підприємства. Основним інструментом для цього слугує економічний аналіз ,за допомогою якого можна об'єктивно оцінити внутрішні і зовнішні відносини об'єкта, що аналізують: охарактеризувати його платоспроможність, ефективність і прибутковість діяльності, перспективи розвитку, а потім по його результатам прийняти обґрунтовані рішення.
 Економічний аналіз є конкретною методологічною дисципліною. Ґрунтуючись на матеріалах інших економічних дисциплін і значною мірою узагальнюючи здобуті студентами знання, він допоможе майбутнім фахівцям оцінювати окремі господарські ситуації і вирішувати комплексні економічні проблеми на підприємстві та будь-де
 Метою звіту з виробничої аналітичної практики – закріпити і поглибити у виробничих умовах теоретичні знання з економічного аналізу, виробити у студентів навички самостійного аналізу і узагальнення числового матеріалу, підготувати їх до роботи за спеціальністю.
 В ході написання звіту потрібно виконати наступні завдання:
- дослідити загальну характеристику РОІППО;
- провести аналіз необоротних активів підприємства;
- здійснити аналіз трудових ресурсів і оплати праці РОІППО;
- проаналізувати матеріальні ресурси підприємства
 Звіт з виробничої аналітичної практики складається з 2-х розділів, вступу, висновків, списку використаної літератури та додатків.
 У першому розділі буде наведена загальна характеристика Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
 У другому розділі опишемо  проведення безпосереднього аналізу діяльності підприємства, а саме аналіз необоротних активів підприємства, аналіз трудових ресурсів і оплати праці підприємства та аналіз матеріальних ресурсів підприємства.


ЗМІСТ


Вступ
1. Загальна характеристика Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)
2. Аналіз ресурсів Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)
 2.1. Аналіз необоротних активів Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)
 2.2. Аналіз трудових ресурсів і оплати праці Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)
 2.3. Аналіз матеріальних ресурсів Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)
Висновок
Список використаної літератури


  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   35
  Рік захисту:   2011
  Ціна роботи:   25 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (24.04.2014)
Переглядів: 687 | Теги: Звіт про проходження, звіт з практики, практика в інституті, виробнича практика, післядипломна освіта
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Оцініть сайт
Всього голосували: 938

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru