Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження виробничої практики в відділенні ВАТ «Укрсоцбанк» (2010)

Звіт про проходження виробничої практики в відділенні ВАТ «Укрсоцбанк» (2010)​


 Першими банківськими установами, що нагадували банки були окремі церковні храми. Вони були надійними для збереження цінностей недоторканість яких гарантувалася шанобливим ставлення до релігії (Ефейський, Дельфійський). Потім відкривалися торгівельні або ремісничі підприємства.
 Банк ( іт. банко-лавка). Попередниками банків Палії були середньовічні міняйли вони тримали грошові вклади від купців видававши при цьому письмове посвідчення про суму грошей. А також спеціалізовувались на обміні грошей різних міст та держав. З часом міняйли стали використовувати ці кошти для кредитування громадян міст та держав.
 Банк – це особливий вид капіталотворчого пірпиємства, яке мобілізує вільні ресурси, клієнтів та інші грошові кошти. Розподіляє їх відповідно до потреб між суб’єктами ринкових відносин а також надає інші послуги.
 Банки і банківська система – це економічні структури, які становлять один із типів фінансових посередників у системі ринкової інфраструктури загалом.
 У ринковій економіці вартість посередницького капіталу є однією із функцій ринкових сил, яка відображає поряд з іншими явищами попит і пропозицію фінансові цілі даного типу посередники, а також потенційний ризик як кінцевого споживача капіталу так і посередника, який забезпечує цей капітал.
 Банківська система України сформувалась у 1991 р. і складається з двох рівнів. Така побудова пов’язана наглядом держави та перевагою у грошовій сфері.


ЗМІСТ


ВСТУП
I РОЗДІЛ
1. Дати загальну характеристику банку, а саме, назву банку, місце знаходження. Організаційно: правова форма, цілі і напрямки діяльності ( статутні дані).
2. Ознайомитись з організаційно- управлінською структурою банку положення про структурні підрозділи, посадові інструкції, короткий опис.
3. Управління трудовими ресурсами (категорії працюючих їх структура, заходи щодо покращення використання трудових ресурсів).
4. Описати матрицю послуг банку (класифікувати і коротко описати банківські операції та послуги).
5. Ознайомитись з розміром, структуру депозитного та кредитного портфеля банку.
6. Ознайомитись з організацією розрахункових операцій.
7. Управління доходами (витратами) банку. 
II Розділ
1. Аналіз капіталу та зобов’язань банку.
2. Аналіз активних операцій банку.
3. Аналіз фінансових результатів діяльності банку. 
ВИСНОВОК


  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   39
  Рік захисту:   2010
  Ціна роботи:   25 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (24.04.2014)
Переглядів: 612 | Теги: Звіт про проходження, звіт з практики, відділення ВАТ Укрсоцбанк, виробнича практика, практика банк, відділення Укрсоцбанк
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Що Вас привело на наш сайт?
Всього голосували: 581

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru