Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження виробничої практики на прикладі митного поста «Хмельницький-центральний» (2013)

Звіт про проходження виробничої практики на прикладі митного поста «Хмельницький-центральний» (2013)


 Митна політика є визначальним фактором орієнтації зовнішньоекономічної політики держави, вона формує основні принципи за якими відбувається міжнародна торгівля окремої держави. В теперішній час глобалізаційних процесів інтеграції світових економік, зростання обсягів міжнародної торгівлі ефективне ведення митної політики перетворюється в одну з найважливіших передумов сприятливого інвестиційного клімату, раціональної торгівлі та економічного розвитку країни вцілому.
 Митна справа є ширшим поняттям, ніж тільки здійснення контролю за сплатою митних платежів. Вона охоплює: порядок переміщення через митний кордон України товарів та інших предметів, митне регулювання, пов'язане з установленням митних платежів, процедури митного контролю та інші засоби втілення в життя митної політики держави. Отже, митне оподаткування є одним із напрямів митної політики держави, а також засобом митного регулювання. Державна політика у сфері державної митної справи – це система цілей, принципів, функцій, напрямів, засобів і механізмів діяльності держави спрямованих на захист національних економічних інтересів та безпеки України, регулювання зовнішньої торгівлі та захист внутрішнього ринку, розвиток національної економіки та її інтеграцію до світової економіки, наповнення державного бюджету.   
 Початок своєї історії Хмельницька митниця розпочинає з перших років розбудови молодої незалежної України. Родовід митниці йде з 20 серпня 1991 року від уповноваженого у Хмельницькій області Львівської регіональної митниці головного інспектора Салагора Миколи Михайловича.
 Митна справа на Хмельниччині отримала друге народження після підписання Головою Держмиткому Колосом А.В. наказу від 08 квітня 1992 року № 73 «Про створення митних установ», у пункті 14 якого було зазначено «…Перетворити Хмельницький митний пост у Хмельницьку митницю і визначити зоною її діяльності територію Хмельницької області. Встановити штатну чисельність Хмельницької митниці 40 одиниць». Очолив Хмельницьку митницю Салагор Микола Михайлович. В зоні діяльності митниці було створено 4 митних пости: «Кам`янець-Подільський», «Шепетівка», «Нетішин», «Староконстянтинів».
Однією з перших у митній системі Хмельницька митниця впровадила систему уповноважених від митниці в кожному районі області, що дало змогу сприяти товарообігу та залучення нових суб’єктів до ЗЕД.
 Пізніше наказом ДМСУ від 20.12.1996 року № 564 на базі ліквідованої Хмельницької митниці була створена Подільська регіональна митниця. Зоною її діяльності було визначено Хмельницьку область, місцем дислокації м. Хмельницький. Штатна чисельність митниці нараховувала 222 одиниці. Відповідно до цього ж наказу Подільській регіональній митниці були підпорядковані 3 митниці: Вінницька. Могилів-Подільська, Тернопільська. Наказом ДМСУ від 19.03.1999 року № 163 у підпорядкування Подільської регіональної митниці увійшли Вадул-Сіретська, Кельменецька митниці.
 Відповідно до пункту 5 наказу ДМСУ від 22.02.2005 року № 194 з 24.066.2005 року припинено діяльність Подільської регіональної митниці шляхом перетворення її на Хмельницьку митницю. Хмельницька митниця стала правонаступником Подільської регіональної митниці. Штатна чисельність митниці становила 211 одиниць. На Хмельницькій митниці функціонують митні пости «Кам`янець-Подільський», «Славута». Також, до недавнього часу працював міжнародний пункт пропуску – аеропорт «Хмельницький».
 Виробнича практика буде проходити в період з 4.02 по 1.03.2013 року у різних підрозділах Хмельницької митниці: службі боротьби з контрабандою та порушенням митних правил, відділі фінансів бухгалтерського обліку та звітності, секторі кадрової роботи, секторі митного аудиту, відділі митних платежів, відділі організації митного контролю, відділі митних інформаційних технологій та на митному посту «Хмельницький - центральний». 
Метою проходження виробничої практики є закріплення теоретичних знань, отриманих під час навчання, оволодіння практичними навичками організації митної справи, формування професійних вмінь приймати управлінські рішення.
 Визначена мета обумовила постановку взаємопов’язаних завдань: ознайомитись з діяльністю Хмельницької митниці, вивчити практичні напрями діяльності її підрозділів, вивчити  закріпити уміння застосувати на практиці теоретичні навички щодо різноманітних аспектів ведення митної справи.


ЗМІСТ


Вступ
1. Служба боротьби з контрабандою та порушенням митних правил
2. Відділ фінансів, бухгалтерського обліку та звітності
3. Сектор кадрової роботи
4. Сектор митного аудиту
5. Відділ митних платежів
6. Відділ організації митного контролю
7. Відділ митних інформаційних технологій
8. Митний пост «Хмельницький - центральний»
Висновок
Список використаних джерел
Додатки


  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   55
  Рік захисту:   2013
  Ціна роботи:   30 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 

!!! Якщо у Вас виникла помилка при завантаженні роботи - зв'яжіться з автором !!!
↑↑​​​​​​​↑ Контактні дані ↑↑↑


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (14.04.2014)
Переглядів: 1194 | Теги: митного, на, проходження, поста, виробничої, Звіт, «Хмельницький-центральний», практики, прикладі, про
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Що Вас привело на наш сайт?
Всього голосували: 709

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0



Рейтинг@Mail.ru