Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження виробничої практики на прикладі митного поста «Городок» та «Малехів» (2014)

Звіт про проходження виробничої практики на прикладі митного поста «Городок» та «Малехів» (2014)


 Одним із органів, що здійснює контроль за правильністю та своєчасністю сплати деяких видів податків — мита, податку на додану вартість та акцизного податку під час переміщення товарів через митний кордон України — є митні органи України, на які покладається безпосереднє здійснення митної справи. Митна справа є ширшим поняттям, ніж тільки здійснення контролю за сплатою митних платежів. Вона охоплює: порядок переміщення через митний кордон України товарів та інших предметів, митне регулювання, пов'язане з установленням митних платежів, процедури митного контролю та інші засоби втілення в життя митної політики держави. Отже, митне оподаткування є одним із напрямів митної політики держави, а також засобом митного регулювання.
 Україна самостійно визначає митну політику, створює власну митну систему та здійснює митне регулювання на своїй території. 
 Безпосереднє здійснення митної справи покладається на митні органи України, до яких належать Державна митна служба України як центральний орган виконавчої влади, регіональні митниці, митниці. Крім митних органів до складу митної служби України входять спеціалізовані митні установи та організації (експлуатаційні, транспортні, інформаційно-аналітичні, освітні тощо), які створюються для виконання завдань, покладених на митні органи.
 Львівська митниця є державним органом, який здійснює захист економічних інтересів України,   забезпечує виконання законодавства з митних питань, а також справляння мита, ПДВ, акцизного  податку, інших митних платежів та зборів.
 Після проголошення Незалежності України роль Львівської митниці у захисті економічних інтересів регіону зросла. Львівська митниця першою в Україні почала обслуговування митного ліцензійного складу. 1994 року у Львові було створено Західне територіальне митне управління, якому підпорядковувалися митниці Львівської, Тернопільської, Волинської, Рівненської областей. 
 У листопаді 1996 р. систему митних органів було реорганізовано - створено Державну митну службу України та її органи: регіональні митниці, митниці, спеціалізовані митні установи та організації. На базі Львівської митниці і Західного територіального митного управління запрацювала Західна регіональна митниця, якій підпорядковувалися митниці Львівської, Волинської, Рівненської, Тернопільської областей. З метою оптимізації діяльності митних органів впродовж наступних років митниця зазнала ще кілька реорганізацій. 
 З 1 травня 2008 року її зоною діяльності визначено Львівську область. На сьогодні в зону діяльності Львівської митниці входять такі митні пости, як “Малехів”, “Львів-поштовий”, “Скнилів”, “Запитів”, “Броди”, “Львів-аеропорт”, “Стрий”, “Дрогобич”, “Сокаль”, “Городок”, “Мостиська”, “Смільниця”, “Краківець”, “Рава-Руська”.
Начальник митниці - Пудрик Денис Валерійович, Перший заступник начальника митниці - Сподарик Ярослава Луківна.
 Керівництво Львівської митниці бере активну участь у роботі Міжурядової координаційної ради з питань міжрегіонального співробітництва Польщі та України.  Спеціально створена комісія працює над розбудовою пунктів пропуску на спільній ділянці державного кордону в умовах підготовки до чемпіонату світу з футболу “Євро-2012”.
 Метою проходження виробничої практики є закріплення теоретичних знань, отриманих під час навчання, оволодіння практичними навичками організації митної справи, формування професійних вмінь приймати управлінські рішення.
 Завдання практики:

  • ознайомитись з діяльністю Львівської митниці, вивчити практичні напрями діяльності її підрозділів;
  • вивчити, закріпити та навчитись застосувати на робочих місцях законодавчі та нормативні акти з питань митної справи.

ЗМІСТ


Вступ
1. Відділ кадрової роботи.
2. Відділ фінансів, бухгалтерського обліку та звітності.
3. Відділ контролю митної вартості та класифікації товарів.
4. Відділ адміністрування митних платежів.
5. Відділ організації митного контролю та роботи митних посередників.
6. Відділ контрольно-перевірочної роботи.
7. Відділ інформаційної роботи та митної статистики.
8. Служба боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил.
9. Митні пости “Городок” та “Малехів”.
Висновок
Список використаних джерел


  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   31
  Рік захисту:   2014
  Ціна роботи:   30 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (15.04.2014)
Переглядів: 630 | Теги: митного, на, проходження, поста, Звіт, виробничої, практики, «Городок», про, прикладі
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Що Вас привело на наш сайт?
Всього голосували: 581

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru