Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження виробничої переддипломної практики на прикладі ТОВ «Козацьке» (2014)

Звіт про проходження виробничої переддипломної практики на прикладі ТОВ «Козацьке» (2014)


 Назва і рік створення підприємства Товариство з обмеженою  відповідальністю (скорочено ТОВ «Козацьке») було створено у 2003 році                                
 Засновники Чубовський Сергій Миколайович, Сорока Володимир Васильович
 Студенти повинні ознайомитися з основними і економічними показниками роботи підприємства  в динаміці років: В ТОВ «Козацьке» за 4 останніх роки наявність с.-г. угідь була найбільшою у 2009 році  3163,1 га, а найменшою у 2010 році 2648,6га. Щодо середньорічної кількості працівників, то в рослинництві персоналу більше, у 2011 році 60 чоловік, а в тваринництві 12. В порівнянні 2011 року з 2010 роком собівартість 1 ц основних видів продукції рослинництва найбільше зросла в соняшнику на 104,57 тис. грн., а зменшилася гречка на 74,42 тис. грн. Собівартість 1 ц основних видів продукції тваринництва зросла по ВРХ на 1215,06 тис. грн., а по свинях 1320,16 тис. грн. Виручка від реалізації продукції порівнюючи 2011 із 2010 роком зменшилась на 20,4 тис. грн., а повна собівартість реалізованої продукції зросла на 1467,6 тис. грн. Порівнюючи 2011 рік з 2010 роком, то фінансовий результат залишився в мінусі на 2808,4 тис. грн. Рівень рентабельності зменшився на 0,55 %,що говорить про збитковість підприємства та зменшення прибутків також на 47,59%.            
 Штати і структура  обліково-економічної служби підприємства в центральній бухгалтерії та виробничих підрозділах, їх обов’язки В ТОВ «Козацьке» обліково-економічна структура складається з бухгалтерського та економічного відділу. В штатному розкладі є економіст, бухгалтер, головний бухгалтер, бухгалтер по тваринництву, рослинництву готовій продукції і заробітній платі та касир. Ці працівники займаються обліком руху товарно-матеріальних цінностей, реєстром накладних та інше. Кожен працівник по своїй посаді в кінці місяця складають і здають документи, потім їх всі групують і підводять підсумки та відображають все у меморіальних ордерах. Ці документи підшиваються в папки і зберігаються протягом року в бухгалтерії, а потім віддаються в архів (на 3 роки) 
 Форма обліку на підприємстві В наш час багато підприємств застосовує комбіновані форми обліку,так і ТОВ «Козацьке» застосовує змішану форму обліку,а саме меморіально-ордерну і автоматизовану. Меморіальний ордер оформляється на спеціальному бланку,який перевіряє і підписує головний бухгалтер або його заступник. У меморіальних ордерах коротко описується зміст господарської операції або дається посилання на документ, зазначається кореспонденція рахунків та сума обороту. Меморіальні ордери реєструються в реєстраційному журналі, де відображаються дані за кожним ордером. Загальний підсумок цього журналу повинен дорівнювати дебетовому і окремо кредитовому обороту за всіма синтетичними рахунками.  ТОВ «Козацьке» також підтримує основну тенденцію в наш час – це раціональне застосування персональних ЕОМ для автоматизації бухгалтерського обліку.
 Організація документообігу Важливою ланкою діловодства є документообіг підприємства. Документи в ТОВ «Козацьке» складаються оперативними працівниками підприємства (касирами, рахівниками цехів, комірниками, майстрами та ін.) .  Грамотно побудована система документообігу не тільки спрощує роботу фінансово-економічної служби, але й дозволяє значно підвищити ефективність фінансового управління підприємством. Документооборотом називаються порядок і шляхи руху документів з моменту їх складання або надходження до моменту здачі в архів. Головне завдання документообороту - прискорення руху документів, і чим коротше і швидше буде організовано цей процес, тим він буде ефективнішим, і користувачі зможуть вчасно отримати інформацію для прийняття рішень.    
 Облікова політика на підприємстві Ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової і статистичної звітності на підприємстві здійснюється на підставі нормативно-правових документів, що розробляються органами, на які покладено обов'язки регулювання у країні питань обліку і звітності. Це дає змогу вести бухгалтерський облік і складати фінансову звітність за єдиними принципами й формою і таким чином забезпечувати порівнянність облікової інформації. ТОВ «Козацьке» самостійно визначає облікову політику, форми обліку, контроль господарських операцій, правила документообігу та права працівників підприємства.


ЗМІСТ


Ознайомлення з підприємством та організацією бухгалтерського обліку на підприємстві
Організація первинного обліку у виробничих підрозділах підприємства
Організація первинного та бухгалтерського обліку в бухгалтерії
 Робота на посаді касира
 Робота на посаді бухгалтера з обліку грошових коштів
 Робота на посаді бухгалтера з обліку розрахункових операцій
 Робота на посаді бухгалтера з обліку основних засобів
 Робота на посаді бухгалтера матеріального відділу
 Робота на посаді завідуючого фермою та бухгалтера з обліку тварин на вирощуванні та відгодівлі
 Робота на посаді бухгалтера  з обліку праці і заробітної плати
 Робота на посаді бухгалтера з обліку доходів і результатів діяльності
 Робота на посаді бухгалтера з обліку виробництва
 Робота на посаді головного бухгалтера
 ЕКОНОМІЧНИЙ  АНАЛІЗ
Таблиця 1. Аналіз фінансових результатів підприємств, тис. грн.
Таблиця 2. Аналіз стану розрахунків, тис. грн.
Таблиця 3. Аналіз платоспроможності підприємства, тис. грн.
ХАРАКТЕРИСТИКА


  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   36
  Рік захисту:   2014
  Ціна роботи:   28 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (31.05.2015)
Переглядів: 2270 | Теги: виробнича практика, звіт практика
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Що Вас привело на наш сайт?
Всього голосували: 576

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru