Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження виробничої практики на ливарному заводі (2008)

Звіт про проходження виробничої практики на прикладі закритого акціонерного товариства «Рівненський ливарний завод» (2008)


 Виробництво матеріальних благ і послуг становить основу життя і розвитку будь-якого суспільства. Воно не тільки забезпечує людей необхідними споживчими благами, а і є рушієм технічного прогресу й розвитку людини.
 Виробництво має дві важливі сторони: воно одночасно є взаємодією людини з природою і  сукупністю відносин між людьми. 
 У процесі виробництва люди також вступають у відносини між собою з приводу привласнення ресурсів, організації та управління. Такі відносини називаються виробничими.  Розвиток суспільства – це одночасно й ускладнення та урізноманітнення виробничих відносин.  
 Елементами процесу виробництва є власне праця, предмети праці та засоби праці. 
Праця, або цілеспрямована діяльність, передбачає застосування здібностей та трудових навичок людей, їхніх фізичних та розумових зусиль.
 Предмети праці – це об′єкти цілеспрямованої діяльності людини. До предметів праці належать земля, сировина, матеріали тощо. Людина діє на предмети праці за допомогою засобів праці.
 Засоби праці – це машини, інструменти обладнання, виробничі будівлі, нафто- та газопроводи, канали, мости, резервуари тощо.
 У сукупності засоби та предмети праці становлять засоби виробництва.
 Результатом виробництва є продукт. У ньому відображається праця: кваліфікована чи некваліфікована, продуктивна чи непродуктивна, а також стан засобів праці. Якщо праця, засоби та предмети праці були невисокої якості і до того ж погано організованими, то матимемо низькі кількісні та якісні показники продукту.
 Підприємництво – це самостійна, ініціативна діяльність, яка спрямована на виробництво товарів та надання послуг з метою одержання прибутку і передбачає здійснення нововведень, використання власних коштів, а також готовність ризикувати.
 Підприємницька діяльність – необмежене поле прикладання зусиль. Вона різноманітна як різноманітні людські потреби. Але нас цікавить саме виробниче підприємництво, так як призначенням об′єкту практики є виробництво продуктів споживання.
 Отже, виробниче підприємництво є найважливішим видом підприємницької діяльності, спрямованим на виробництво товарів та надання послуг. Ця діяльність здійснюється підприємствами, що виготовляють різноманітну продукцію, виконують роботи, надають послуги, створюють духовні блага.


ЗМІСТ


 Вступ 
1. Загальна характеристика підприємства 
2. Мета, задачі, структура організації  
3. Зв'язок між внутрішніми складовими організації 
4. Виробнича структура підприємства 
5. Управлінські функції на підприємстві 
6. Оцінка відповідності реалізації здійснення управлінських процесів 
7. Виробничий процес на підприємстві 
8. Рекомендації щодо впровадження системної моделі управління підприємством 
9. Рекомендації щодо покращення управління підприємством шляхом використання технології безперервного покращення   бізнес-процесів 
 Висновки 
 Додатки 
 Використана література 


  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   41
  Рік захисту:   2008
  Ціна роботи:   20 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (23.04.2014)
Переглядів: 506 | Теги: практика на ливарному заводі, практика ливарний завод, звіт практика, практика ливарне підприємство, звіт з практики
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Що Вас привело на наш сайт?
Всього голосували: 581

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru