Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження технологічної практики на прикладі Хмельницького політехнічного коледжу (2011)

Звіт про проходження технологічної практики на прикладі Хмельницького політехнічного коледжу (2011)


 Автомобільний транспорт – це вид транспорту, який здійснює перевезення вантажів і пасажирів по безрейкових шляхах. На відміну від інших видів транспортних засобів, автомобільний транспорт є найбільш масовим і зручним для перевезення вантажів і пасажирів на відносно невеликі відстані. Він володіє більшою мобільністю, маневреністю, високою швидкістю доставки, доброю пристосованістю і прохідністю в різних кліматичних і географічних умовах.
 Економіка нашої країни постійно розвивається і автомобілі стають все доступнішими для більшої кількості населення. Отже виникає нестача станцій технічного обслуговування, які б змогли якісно провести технічне обслуговування і ремонт автомобіля. Тому найперспективнішим напрямком діяльності на нашому автомобільному ринку є автосервіс. Попит на цей вид діяльності буде постійно збільшуватися, оскільки кількість транспортних засобів на території нашої країни з кожним роком збільшується і автомобілі стають все складнішими і для їх обслуговування і ремонту необхідний кваліфікований сервіс.
 Український ринок техніки, запасних частин і сервісу переживає період становлення. З кожним роком зростає кількість підприємств призначених для ремонту і технічного обслуговування автомобілів. Практика показує, що за останні роки майже досягнуто збалансованості попиту і пропозиції транспортних послуг, тому в цих умовах рівноваги починають працювати такі чинники, як вартість і якість наданих послуг. Однак в майбутньому прогнозується збільшення парку автомобілів майже вдвічі, що призведе до збільшення кількість підприємств цієї галузі.
 Безвідмовна робота автомобіля в значній мірі залежить від своєчасного і якісного виконання технічного обслуговування.
 Технічне обслуговування – це комплекс операцій, які спрямовані на підтримання автомобіля в справному і працездатному стані та проводяться в процесі експлуатації автомобіля. Метою технічного обслуговування і ремонту є підтримування транспортних засобів у технічно справному стані та належному зовнішньому вигляді, забезпечення надійності, економічності, безпеки руху та екологічної безпеки.
 Технічне обслуговування проводиться в плановому порядку через певний пробіг або термін служби. За періодичністю, переліком і трудомісткістю виконуваних робіт розрізняють такі види ТО автомобілів: • щоденне (ЩО) ; • перше (ТО-1) ; • друге (ТО-2) ; • сезонне (СО).   Із-за невчасного або неякісного технічного обслуговування відбувається швидкий знос агрегатів і вузлів автомобіля, а також збільшується вірогідність поломок.
 Метою проходження технологічної практики є закріплення навичок для виконання курсового проекту з предмету – технічна експлуатація автомобілів.


ЗМІСТ


Вступ.
1. Структура та характеристика місця  проходження практики.
1.1 Коротка характеристика місця проходження практики.
1.2 Історія розвитку.
1.3 Структура підприємства.
2. Технічне обслуговування та ремонт автомобіля.
2.1 Технічне обслуговування та діагностика автомобіля.
2.2 Технічна документація при проведенні ТО та ремонту.
2.3 Засоби технічного обслуговування і ремонту. 
2.4 План робочого місця.
3. Основні напрямки вдосконалення системи діагностування,технічного обслуговування і ремонту автомобілів.
4. Техніка безпеки.

Висновки.
Література (підручники та техн. докум., яка використов. під час практики та написання звіту).
Додатки (документація, інд. завдання). 


Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому більш детальну інформацію про роботу можна дізнатись у автора цієї роботи.

  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   29
  Рік захисту:   2011
  Ціна роботи:   25 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (08.04.2014)
Переглядів: 1160 | Теги: політехнічного, технологічної, на, проходження, коледжу, Звіт, практики, Хмельницького, прикладі, про
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Оцініть сайт
Всього голосували: 940

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru