Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження переддипломної практики на прикладі ПАТ «Український інноваційний банк» (2014)

Звіт про проходження переддипломної практики на прикладі ПАТ «Український інноваційний банк» (2014)​


 Публічне акціонерне товариство «Український інноваційний банк» – перший комерційний банк незалежної України, який було створено 24 січня 1989 року ще за часів існування СРСР. Дозвіл на його створення дав сам Горбачов М.С. в Москві.
 З 1992 року розпочалася розбудова мережі філій Укрінбанку, яка стала фундаментом фінансової стійкості. Сьогодні банк має розгалужену мережу філій, яка представлена в усіх регіонах України і нараховує 18 філій та 136 відділення по всій Україні. Банк також є учасником об'єднаної мережі банкоматів «АТМоСфера». 
 Починаючи з 1995 року «Укрінбанк» став одним з провідних банківських установ України, та поряд з фінансування малого та середнього бізнесу розпочав роботу з великими державними підприємствами.
 З Укрінбанком співпрацюють понад 300 банків в усьому світі. Основними розрахунковими банками є провідні кредитно-фінансові установи світу з найвищими рейтингами, такі як Deutche Bank Trust Company Americas, Bank of New York, HSBC Bank USA, Commerzbank AG, UBS AG та інші. Сучасні засоби телекомунікацій і налагоджені кореспондентські відносини дозволяють здійснювати розрахунки у найкоротші терміни у всіх валютах світу, а також ефективно і надійно управляти фінансовими потоками.
 Понад 300 банків в усьому світі співпрацюють з Укрінбанком, основними з яких є Deutche Bank Trust Company Americas, Bank of New York, HSBC Bank USA, Commerzbank AG, UBS AG та інші. 
 Банк є активним оператором фондового ринку України. Надає своїм клієнтам послуги купівлі-продажу цінних паперів, депозитарні послуги, консультує з інвестування коштів в національну економіку, обслуговує рахунки пенсіонерів та виплат соціальної допомоги тощо. На сьогодні, Укрінбанк обслуговує понад 60 000 приватних та бізнес-клієнтів. Він постійно впроваджує нові види послуг та удосконалює вже існуючі.
 Найбільш крупними акціонерами ПАТ «Укрінбанк» є Володимир Клименко (9,986%), Костянтин Хуршудян (9,975%) і інші фізичні особи, а також ТОВ «КИЙ СК», частка акцій фінансової установи належить іноземним інвесторам.
 У березні 2014 року, за результатами рейтингу «50 провідних банків України», який щорічно проводить Видавничий дім «Комерсант-Україна», ПАТ «Укрінбанк» посів 23 місце. Підсумковий бал у рейтингу склав 4178.
 18 березня 2014 року Незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» оголосило про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу за Національною рейтинговою шкалою ПАТ «Укрінбанк» на рівні uaBBB+. Прогноз рейтингу – стабільний. Агентство також підтвердило рейтинг надійності банківських вкладів (депозитів) на рівні «4» - «висока надійність». Інформація про всі кредитні рейтинги знаходиться в інформаційних системах  REUTERS и BLOOMBERG.
 Головною метою практики є навчитись практичному використанню теоретичних знань здійснення банківських операцій, з фінансового та управлінського обліку банківських установ в практичній діяльності.
 При проходженні практики основними завданнями є:
 набути практичних навичок щодо складання первинних документів, облікових регістрів та фінансової звітності банківської установи, здійснення банківських операцій, проведення аналізу витрат, доходів та фінансових результатів та щодо прийняття управлінських рішень по наслідках здійсненого аналізу;
 вивчити систему органів управління в сфері обліку, основ та організації облікової роботи;
 ознайомитись із змінами, що відбулись в законодавстві стосовно організації та здійснення банківських операцій, ведення фінансового і управлінського обліку у банках.


ЗМІСТ

ВСТУП
Тема 1. Основи побудови фінансового обліку в банках
Тема 2. Облік наявних коштів банку
Тема 3. Поточні рахунки. Інструменти безготівкових розрахунків та облік операцій за безготівковими розрахунками
Тема 4. Облік депозитних операцій та інших зобов’язань 
Тема 5. Облік кредитних операцій
Тема 6. Облік операцій в іноземній валюті
Тема 7. Облік основних засобів і нематеріальних активів
Тема 8. Облік доходів і витрат банків
ВИСНОВКИ ТА ПРОПОЗИЦІЇ
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ


Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому більш детальну інформацію про роботу можна дізнатись у автора цієї роботи.

  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   43
  Рік захисту:   2014
  Ціна роботи:   30 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (19.05.2014)
Переглядів: 703 | Теги: звіт банк, Звіт, практика, банк, Звіт про проходження, звіт з практики
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Оцініть сайт
Всього голосували: 940

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru