Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходженння виробничої практики на прикладі ПАТ «Укрсоцбанк» (2011)

Звіт про проходженння виробничої практики на прикладі ПАТ «Укрсоцбанк» (2011)


 У своїй діяльності банк керується Конституцією України, Законами України «Про банки і банківську діяльність», «Про Національний банк України», «Про  господарські  товариства».
 Стаття 4 Закону України «Про банки і банківську діяльність» зазначає, що банківська система України складається з Національного  банку України  та  інших  банків,  а  також  філій  іноземних банків, що створені і діють на території України відповідно до положень цього Закону.
 Банки в Україні можуть функціонувати як універсальні  або  як спеціалізовані. За спеціалізацією банки можуть бути ощадними, інвестиційними, іпотечними, розрахунковими (кліринговими). Банк самостійно визначає напрями своєї діяльності і спеціалізацію за видами операцій.  Національний  банк України здійснює  регулювання  діяльності  спеціалізованих банків через економічні нормативи та нормативно-правове забезпечення здійснюваних цими банками операцій. 
 Відповідно до Закону України «Про банки і банківську діяльність» стосовно засновників та акціонерів (пайовиків) банку застосовується термін учасники. Отже, учасниками банку можуть бути юридичні та фізичні особи, резиденти та нерезиденти, а також держава в особі Кабінету Міністрів України або уповноважених ним органів.
 Публічне акціонерне товариство «Укрсоцбанк» є одним із найбільших систем універсальних банків України. Заснування банку - 1990 рік. За 14 років роботи банком створено розгалужену мережу у всіх регіонах України із більш як 500 філій та відділень. Багатий досвід та сучасні фінансові технології дозволяють банку досягти значних результатів. За роки свого існування банк завоював стійкий авторитет надійної та стабільної фінансової установи, що стрімко розвивається й оперативно реагує на зміни ринку. 
 Характерною рисою банку є його універсальність у наданні клієнтам широкого вибору послуг. Поряд з традиційними операціями з кредитного і розрахунково-касового обслуговування, фінансування капітальних вкладень господарств банк залучає на депозитні рахунки кошти підприємств і організацій, вклади населення, виконує операції з цінними паперами, практикує видачу гарантій, здійснює факторингові і лізингові операції.
 Основні принципи, на яких банк будує свою діяльність – це індивідуальний підхід до роботи з кожним клієнтом, постійний пошук нових банківських технологій, розширення спектру фінансових послуг високої якості. Для зручності клієнтів створено мережу відділень банку в місті та області, де висококваліфіковані спеціалісти пропонують повний комплекс банківських послуг для юридичних та фізичних осіб.
 У даному звіті буде розглянуто організацію діяльності ПАТ «Укрсоцбанк», структуру управління банком, державне регулювання діяльності банку, порядок складання фінансової звітності,  основні послуги,  які надає банк своїм клієнтам, зокрема, кредитування, розглянуто формування та використання фінансових ресурсі банку.


ЗМІСТ

ВСТУП
1. ОРГАНІЗАЦІЯ ДІЯЛЬНОСТІ БАНКУ
 1.1 Структура управління ПАТ «Укрсоцбанк»
2 ВЗАЄМОВІДНОСИНИ БАНКУ З ДЕРЖАВОЮ
 2.1 Оподаткування прибутку банку
 2.2 Звітність банку
3 ПОРЯДОК ПРОЦЕСУ КРЕДИТУВАННЯ
4 ВИВЧЕННЯ ФОРМУВАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ ФІНАНСОВИХ РЕСУРСІВ БАНКУ
 4.1 Економічна характеристика ресурсів комерційного банку
5 РОЗРАХУНОК ПОКАЗНИКІВ ЛІКВІДНОСТІ ПАТ «УКРСОЦБАНК»
6 ЗОВНІШНЬО – ЕКОНОМІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ ПАТ «УКРСОЦБАНК» 
ВИСНОВКИ
ПЕРЕЛІК ПОСИЛАНЬ
ДОДАТКИ

Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому більш детальну інформацію про роботу можна дізнатись у автора цієї роботи.

  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   44
  Рік захисту:   2011
  Ціна роботи:   25 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (13.05.2014)
Переглядів: 838 | Теги: Украсоцбанк, практика на підприємстві, звіт банк, Звіт про проходження, звіт з практики, банк
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Оцініть сайт
Всього голосували: 940

Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru