Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження переддипломної практики ПАТ «Райффайзен Банк Аваль» (2014)

Звіт про проходження переддипломної  практики ПАТ «Райффайзен Банк Аваль» (2014)


 АТ «Райффайзен Банк Аваль» є провідним українським банком та найбільшим банком з іноземними інвестиціями в Україні [1]. Протягом багатьох років банк утримує передові позиції на ринку банківських послуг і, зокрема, кредитування юридичних та фізичних осіб, пропонуючи високу якість обслуговування, найкращі банківські технології, сучасні знання та міжнародний досвід персоналу і керівництва банку своїм клієнтам через розгалужену мережу дирекцій та відділень по всій країні. По усіх фінансових показниках (капіталу, активах, кредитному портфелю, прибутковості) банк посідає одне із перших місць на ринку і, дотримуючись стратегії якісного зростання, прагне стати найкращим банком в Україні для своїх клієнтів, партнерів та акціонерів.
 Публічне Акціонерне Товариство” Райффайзен банк Аваль” засновано 3 березня 1992 року у вигляді відкритого акціонерного товариства і зареєстровано рішенням Правління Національного банку України за №94 від 27 березня 1992 року.
 Організаційно-правова форма банку – публічне акціонерне товариство.
Материнським банком і власником 96,3677 % корпоративних прав АТ “Райффайзен банку Аваль” є “Райффайзен Інтернаціональ Банк -Холдинг АГ”(Австрія). Протягом 2011 року частка «Райффайзен Банк Інтернаціональ АГ» (Австрія) збільшилась на 0,1877% за рахунок додаткового придбання простих іменних акцій Банку на вторинному ринку [1]......


ЗМІСТ

1. Характеристика комерційного банку (КБ) і його структури.  Задачі і функції підрозділів банку (відділів кредиту, цінних паперів, довірчих операцій та ін.). Класифікація банківських операцій.
2. Організація касового обслуговування клієнтів. Емісійні касові операції комерційного банку. Організація перерахунку готівки. Контроль за порядком ведення касових операцій. Приходні і видаткові касові операції. Порядок встановлення ліміту готівки в касі.
3. Операції комерційних банків із обслуговування платіжного обороту. Характеристика форм платіжного обороту та їх трансформування. Організація проведення безготівкових розрахунків КБ. Форми безготівкових розрахунків та їх використання. Вимоги щодо оформлення розрахункових документів.
4. Організація  проведення операцій КБ із залучення коштів. Депозитні операції банків, їх класифікація. Депозитна політика КБ. Відкриття і ведення поточних рахунків  суб’єктів господарювання. Депозитні рахунки юридичних осіб
5. Робота  КБ по залученню коштів населення. Види вкладів. Особливості нарахування відсотків за вкладами  громадян.
6. Проведення валютних операцій. Форми розрахунку за валютними операціями. Придбання валюти на валютній біржі за замовленням клієнта. Розміщення валютних кредитних ресурсів.  Видача кредитів в іноземній валюті.
7. Управління пасивними операціями банку. Формування ресурсного порт-
феля КБ. Визначення вартості кредитних ресурсів. Ефективність використання кредитних ресурсів.
8. Операції комерційних банків із запозичення та використання коштів. Порядок відкриття кореспондентських рахунків. Розрахунки КБ платіжними картками. Відкриття картрахунків. Міжбанківський кредит як джерело запозичення банками коштів. Ринок міжбанківських кредитів та його структура. Способи розміщення грошових ресурсів на ринку міжбанківських кредитів.
9. Робота КБ з цінними паперами. Придбання пакета цінних паперів за рахунок власних коштів банку. Посередницька діяльність КБ з придбання та продажу цінних паперів на замовлення юридичних та фізичних осіб. Управління пасивними та активними операціями КБ з цінними паперами……
10. Кредитна політика КБ. Порядок оформлення кредиту. Види кредитів. Структура кредитного портфелю. Аналіз балансу підприємства-позичальника. Організація контролю за цільовим використанням кредиту. Перевірка стану дебіторсько-кредиторської  заборгованості. Формування обов’язкових резервів КБ для відшкодування можливих втрат за кредитними операціями.
11. Аналіз діяльності КБ, дотримання обов’язкових нормативів і оціночних показників. Прибуток КБ та його розподіл. Формування і використання фондів банку. Складання кошторису доходів і видатків. Організація виконання кредитно-ресурсного плану.
12. Організація внутрішніх банківських операцій. Платні послуги клієнтам. Вплив ринку банківських послуг на вартість послуг. Встановлення тарифів на платні послуги. Взаємовідносини банку з бюджетом. Види відрахувань до бюджету.


Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому більш детальну інформацію про роботу можна дізнатись у автора цієї роботи.

  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   36
  Рік захисту:   2014
  Ціна роботи:   30 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 

!!! Якщо у Вас виникла помилка при завантаженні роботи - зв'яжіться з автором !!!
↑↑​​​​​​​↑ Контактні дані ↑↑↑


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (19.05.2014)
Переглядів: 2535 | Теги: звіт банк, Звіт, практика, банк, Звіт про проходження, звіт з практики
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Оцініть сайт
Всього голосували: 987

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0



Рейтинг@Mail.ru