Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження переддипломної практики на базі ВАТ «АЛЬФА» (виробник металоконструкцій, трубопроводів) (2011)

Звіт про проходження переддипломної практики на базі ВАТ «АЛЬФА» (виробниr металоконструкцій, трубопроводів) (2011)


 Основним видом діяльності ВАТ «АЛЬФА» є: виробництво металоконструкцій, трубопроводів, котельно - допоміжного обладнання, нестандартного обладнання, таро контейнерів. Функціонування підприємства в умовах ринкових перетворень вимагають удосконалення внутрішніх резервів управління. Сучасна фінансова діяльність підприємства є системою форм і методів, які використовуються для фінансового забезпечення функціонування підприємств та досягнення ними поставлених цілей.  Становлення і розвиток в Україні ринкової інфраструктури суттєво змінюють економічне, інформаційне і правове середовище функціонування підприємств, зміст їхньої фінансової діяльності. Фінанси підприємств є основною фінансової системи країни. 
 Фінансові результати діяльність підприємств впливають на фінансове становище країни в цілому. Вихід України з економічної кризи безпосередньо пов’язаний з поліпшенням фінансових результатів діяльності суб’єктів господарювання всіх форм власності в усіх сферах діяльності. За цих умов необхідна сучасна, адекватна ринковій економіці, організація фінансової діяльності кожного підприємства.
 Основною місією ефективної фінансової діяльності є одержання власниками максимальних фінансових результатів діяльності тобто економічної вигоди в результаті функціонування підприємства. Реалізації цієї місії сприяють одержання приросту рентабельності власного капіталу, підтримання належного рівня платоспроможності (ліквідності) як на поточну дату, так і на перспективу, забезпечення розширеного відтворення внаслідок ефективного використання фінансових ресурсів тощо. 
 Формування фінансових результатів підприємства визначається як політикою управління діяльністю суб’єкта господарювання, так і соціально-економічними і політичними умовами розвитку економіки країни. 
 Предметом дослідження є теоретичні та організаційно-методологічні питання формування фінансових результатів підприємства та шляхи їх поліпшення.
 Об’єктом дослідження є ВАТ «АЛЬФА».
 Метою переддипломної практики є науково-прикладне обґрунтування шляхів поліпшення фінансових результатів діяльності підприємства в ринкових умовах.
 Відповідно до поставленої мети в виставлені наступні завдання:
- представити організаційно-економічну характеристику ВАТ «АЛЬФА»;
- здійснити аналіз фінансово-майнового стану;
- дати оцінку ліквідності та платоспроможності;
- провести аналіз ділової активності та прибутковості;
- спрогнозувати ймовірності банкрутства;
- представити аналіз фінансових результатів, розрахунків за податками та платежами;
- обґрунтувати збільшення фінансових результатів та обсягів платежів до бюджету ВАТ «АЛЬФА» за рахунок впровадження нового обладнання.
 Теоретичною основою дослідження є методологія і загальнонаукові підходи проведення комплексних досліджень. Законодавчі акти і нормативні документи, які визначають основні засади організації фінансової діяльності та системи внутрішньогосподарського контролю, забезпечили правове поле дослідження.  Інформаційною базою дослідження стали теоретичні та методологічні розробки вітчизняних та зарубіжних науковців, емпіричні та аналітичні матеріали, джерелами яких були наукові публікації, інформація фінансової звітності, дослідження, зроблені автором.
 Практичне значення одержаних результатів полягає у науково-прикладному обґрунтуванні шляхів удосконалення фінансової діяльності суб’єкта господарювання в ринкових умовах. 


ЗМІСТ


ВСТУП
1. Організаційно-економічна характеристика ВАТ «АЛЬФА»
2. Аналіз фінансово-майнового стану 
3. Оцінка ліквідності та платоспроможності
4. Аналіз ділової активності та прибутковості
5. Прогнозування ймовірності банкрутства
6. Аналіз фінансових результатів, розрахунків за податками та платежами
7. Збільшення фінансових результатів та обсягів платежів до бюджету ВАТ «АЛЬФА» за рахунок впровадження нового обладнання

ВИСНОВКИ
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
ДОДАТКИ


Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому більш детальну інформацію про роботу можна дізнатись у автора цієї роботи.

  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   56
  Рік захисту:   2011
  Ціна роботи:   35 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (07.04.2014)
Переглядів: 303 | Теги: про, на, (2011), ВАТ, «АЛЬФА», практики, переддипломної, базі, Звіт, проходження
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Що Вас привело на наш сайт?
Всього голосували: 576

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru