Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження переддипломної практики на прикладі в Бершадської МДПІ (2011)

Звіт про проходження переддипломної практики на прикладі в Бершадської МДПІ (2011)


 Економічна практика є складовою частиною процесу підготовки бакалавра у вищому навчальному закладі і проводиться на відповідних базах практики, в даному моменті базою практики виступає Бершадська міжрайонна  державна  податкова  інспекція (далі МДПІ).
 Актуальність проходження економічної практики обумовлюється необхідністю забезпечення податкової служби новими, кваліфікованими кадрами, рівень яких значною мірою залежить як від теоретичного навчання, так і від практичного. Адже знання у будь-якій сфері діяльності складаються з двох елементів: теоретичні та практичні знання. Теоретичні знання є фундаментальними, проте без закріплення їх на практиці неможливо стати спеціалістом. А практика у ДПІ допомагає ознайомитися безпосередньо із застосуванням законодавчих актів у роботі, тобто "зсередини" розглянути діяльність податкової служби. 
 Метою економічної практики є поглиблення та застосування на практиці теоретичних знань, набутих в процесі навчання  в університеті; поповнити вивчене новим матеріалом чи знаннями, які не були передбачені програмою навчання або були випущені; оволодіння сучасними формами та методами податкової роботи;  навчитись приймати рішення різного характеру виключно на підставі діючого законодавства на основі моральних норм за для формування відповідальності при прийнятті управлінського рішення; вміння орієнтуватися в сучасних умовах трансформації економіки України, протистояти різним політичним впливам та будувати здоровий політичний клімат в колективі.
 Завданням економічної практики є:
поглиблення та розширення теоретичних знань, набуття практичних навичок з усіх дисциплін навчального плану;
глибокий аналіз діючого законодавства щодо податків, виявлення проблемних питань та опрацювання питань щодо вдосконалення податкової системи;
всебічно ознайомитися зі структурою та специфікою роботи Бершадської  МДПІ; 
ознайомитись з тим, як проводиться роз’яснювальна робота з платниками податків;
ознайомитись із адмініструванням податків і зборів, освоїти автоматизовані робочі місця (далі АРМ);
отримати досвід самостійного вирішення певних питань професійного характеру;
виховання потреби систематично поновлювати свої знання та творчо їх застосовувати в практичній діяльності;
набуття організаторських навичок в умовах роботи в трудовому колективі податкової інспекції, а також отримання практичної підготовки та досвіду, необхідних для виконання обов’язків податкового інспектора.     
 У зв’язку з нестабільною економічною ситуацією, що склалася в Україні, важливим чинником формування механізму функціонування державного апарату зокрема та держави в цілому є податкові інструменти, за допомогою яких держава здійснює прямий і непрямий вплив на господарські та суспільні процеси. Податки є джерелом мобілізації коштів для виконання державою покладених на неї функцій. Створення ефективно діючої податкової системи – одне  із головних завдань, яке стоїть в даний період перед Україною.
 Основним завданням державних податкових служб є забезпечення додержання законодавства про податки,  повний облік всіх платників податків та інших обов'язкових платежів до бюджету, здійснення контролю, забезпечення правильності обчислення і сплати цих платежів.
 На сьогодні, коли Україна знаходиться на складному шляху виходу з економічної кризи, набирає актуальності проблема своєчасного забезпечення грошовими ресурсами доходної частини державного бюджету.
 Покращення даної ситуації значною мірою залежить від ефективності діяльності податкової служби, а також розробки науково обґрунтованої системи оподаткування,  яка б відповідала сьогоднішньому дню, забезпечувала б зростання податкових надходжень до бюджету та підвищувала рівень збору податкових платежів.
 Бершадська МДПІ є реґіональним органам державної податкової служби України. МДПІ в місті Бершаді, забезпечує реалізацію єдиної державної податкової політики у реґіоні та бере участь в реалізації державної політики у сфері виробництва та обігу спирту, алкогольних напоїв, молочних, м’ясо та інших продуктів.
 Бершадська міжрайонна державна податкова інспекція безпосередньо підпорядковуються ДПС у Вінницькій області .
 Об’єктом дослідження під час проходження економічної практики є Бершадська МДПІ, її організація роботи і управління, правове регламентування встановлення і справляння податків, головні завдання та функції податкової служби. Також звернемо увагу на зміни та доповнення до діючого податкового законодавства. Дослідженню також підлягає і стан обліку та роз’яснювальна робота з платниками податків на базі практики. 
 В даному випадку джерелами інформації будуть Закони України,  ПКУ, постанови КМУ, нормативно-правові акти сфери оподаткування, інструкції, пояснення, положення, листи, накази та роз’яснення ДПА, а також безпосередньо самі співробітники податкової служби з практичними навичками та знаннями. 
 Отже, написання звіту по економічній практиці дає можливість навчитися самостійно працювати з різними інформаційними джерелами, тлумачити матеріали періодичної літератури, глибше вивчати основні проблеми та особливості оподаткування та роботи з платниками податків; проводити дослідження механізму оподаткування в конкретній податковій інспекції; оцінити дослідження та внести пропозиції щодо удосконалення організації роботи в податковій інспекції. 


ЗМІСТ


ВСТУП 
ОСНОВНА ЧАСТИНА
1. Загальне ознайомлення із структурою, організацією роботи і управлінням Бершадської МДПІ
2. Облік та роз’яснювальна робота з платниками податків. 
3. Контроль за справлянням непрямих податків. Податок на додану вартість.
4. Контроль за справлянням акцизного збору. 
5. Контроль за справлянням податку на прибуток підприємств
6. Контроль за справлянням податку з доходів громадян
7. Контроль за справлянням податку на землю. 
8. Контроль за справлянням майнових податків. 
9. Контроль за справлянням ресурсних податків та платежів.
10. Контроль за справлянням місцевих податків та зборів
11.  Валютний контроль
12. Ознайомлення з АРМ, які функціонують в Бершадській МДПІ

ВИСНОВКИ
ДОДАТКИ
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ


Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому більш детальну інформацію про роботу можна дізнатись у автора цієї роботи.

  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   94
  Рік захисту:   2012
  Ціна роботи:   25 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (01.04.2014)
Переглядів: 1275 | Теги: проходження, Звіт, переддипломної, практики, Бершадської, МДПІ, (2011), прикладі, на, про
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Що Вас привело на наш сайт?
Всього голосували: 581

Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru