Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження переддипломної практики на базі Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту (2014)

Звіт про проходження переддипломної практики на базі Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (2014)


 Звіт є результатом практики на базі Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. В роботі використано знання , отримані в процесі вивчення ряду економічних дисциплін. Ціль практики - закріплення раніше отриманих знань на практиці.
 Основною метою і завданням проходження практики на Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України є отриманням необхідних практичних навиків роботи у фінансовому відділі , також ознайомлення з самим підприємством, а саме : коли, ким та де воно було утворене, на підставі чого воно діє. Також необхідно ознайомитися з організаційною структурою підприємства, який є взаємозв’язок між різними відділами та підрозділами підприємства, також якими є фінансові відносини на підприємстві, відносини з іншими контрагентами та іншими підприємствами.
 Основною метою проходження практики і написання звіту до практики є -  аналіз фінансового стану та фінансового забезпечення діяльності Львівське обласне відділення  Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. На основі Балансу (Форма 1) та Звіту про фінансові результати (Форма 2) за останні три роки (20011-2012рр.) необхідно : здійснити аналіз виробничої діяльності; фінансових результатів, рентабельності та фінансового стану за допомогою горизонтального та вертикального аналізу звітності; також розрахувати коефіцієнти фінансової стійкості, ліквідності та платоспроможності даного підприємства.
 В самому кінці звіту, будуть зроблені висновки по діяльності управління комітету, а також наданні пропозиції щодо покращення функціонування, удосконалення методів та організації фінансової діяльності на підприємстві.


ЗМІСТ


ВСТУП
РОЗДІЛ 1. ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА   НОРМАТИВНО-ПРАВОВОЇ БАЗИ НА ЗАСАДАХ ЯКОГО ВОНО СТВОРЕНЕ ЛЬВІВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ КОМІТЕТУ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
РОЗДІЛ 2. ОРГАНІЗАЦІЯ ФІНАНСОВОЇ РОБОТИ ЛЬВІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО УПРАВЛІННЯ КОМІТЕТУ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ
РОЗДІЛ 3. АНАЛІЗ ФІНАНСОВОГО СТАНУ ТА ФІНАНСОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ЛЬВІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО УПРАВЛІННЯ КОМІТЕТУ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ
РОЗДІЛ 4. ПРОЦЕС СКЛАДАННЯ КОШТОРИСІВ В КОМІТЕТІ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
РОЗДІЛ 5. ОХОРОНА ПРАЦІ В КОМІТЕТІ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
ВИСНОВКИ ТА ПРОПОЗИЦІЇ 
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ


  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   31
  Рік захисту:   2014
  Ціна роботи:   28 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (29.04.2014)
Переглядів: 616 | Теги: молоді та спорту, фіз.виховання, звіт з практики, практика підприємство, Звіт про проходження, виробнича практика
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Що Вас привело на наш сайт?
Всього голосували: 580

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru