Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження переддипломної практики в ДП «ЛЬВІВЕНЕРГОСОФТ» (2014)

Звіт про проходження переддипломної практики в ДП «ЛЬВІВЕНЕРГОСОФТ»  (2014)​


. Електроенергетика — базова галузь економіки України. Вона одна з найстарших у країні. Виробництво електроенергії ґрунтується на спалюванні вугілля, мазуту, природного газу, використанні атомної енергії, енергії води та Сонця.
 Постачання електричної енергії - процес надання електричної енергії споживачу за допомогою технічних засобів передачі та розподілу електричної енергії на підставі договору  учасників енергоринку. 
 Енергопостачальники - учасники оптового ринку електроенергії України, які купують електричну енергію на цьому ринку з метою продажу її споживачам. Одним із таких постачальників є ПАТ «Львівобленерго».
 Дочірнє підприємство «Львівенергософт» засноване Публічним акціонерним товариством «Львівобленерго» у 2000 р.
 Предметом дiяльностi є розробка та впровадження програмних продуктiв для потреб товариства та стороннiх організацій; діяльність в сфері громадського харчування, створення, функціонування та утримання відповідної мережі; проектні, будівельні та ремонтні роботи, в тому числі для нового будівництва, реконструкції та капітального ремонту; проектування та монтаж мереж, споруд та обладнання, зокрема: лінійної арматури та мереж ліній електропередач, кабельних ліній та трансформаторних підстанцій різної напруги, зв’язку, сигналізації, радіо та телебачення, електропостачання, електроосвітлення, автоматизації та КВП, паливо-енергетичного комплексу, зокрема будівель та споруд першої та другої групи складності.
 Метою проходження практики за темою магістерської кваліфікаційної роботи у бухгалтерії  ТзОВ «Віденська кава» є, перш за все, набуття професійного досвіду, застосування на базі реального підприємства знань з організації облікового процесу, а також формування висновків і рекомендацій для його вдосконалення. 
 Звіт про проходження практики складається з п’яти розділів. У першому розділі подано організаційно-виробничу та фінансово-економічну характеристику підприємства, а також описано організацію бухгалтерського обліку, контролю та аналізу. 
 У другому розділі охарактеризовано організацію обліку необоротних та оборотних активів, грошових коштів та їх еквівалентів, розрахунків за податками і платежами, розрахунків з оплати праці, а також організацію складання та подання фінансової звітності ДП «Львівенергософт» ПАТ «Львівобленерго». У третьому розділі описано особливості документування для формування фінансової звітності, організації і методики фінансової звітності, а також аналізу ділової активності за загальними показниками на базі практики. 
 Четвертий розділ присвячено організації обліку, аналізу та аудиту у ДП «Львівенергософт»   ПАТ «Львівобленерго». В цьому розділі описано, як проводиться аналіз діяльності підприємства та внутрішній аудит, а також систему бухгалтерського обліку, яка існує на підприємстві.
 В останньому розділі приділено увагу організації охорони праці у ДП «Львівенергософт» ПАТ «Львівобленерго». Цей розділ є дуже важливий, оскільки робітники підприємства працюють з комп’ютерною технікою.
 У висновках узагальнено результати виконаної роботи, визначено ступінь виконання поставлених завдань, а також запропоновано рекомендації з удосконалення організації обліку, аналізу та аудиту у ДП «Львівенергософт» ПАТ «Львівобленерго».


ЗМІСТ


ВСТУП    
РОЗДІЛ 1. ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДП «ЛЬВІВЕНЕРГОСОФТ» ПАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО»              
РОЗДІЛ 2. ОРГАНІЗАЦІЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ НА ДП «ЛЬВІВЕНЕРГОСОФТ» ПАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО» ПО ОСНОВНИХ ФУНКЦІОНАЛЬНИХ ДІЛЯНКАХ ОБЛІКУ     
2.1. Організація обліку основних засобів, інших необоротних матеріальних і нематеріальних активів. Облік капітальних інвестицій
2.2. Організація обліку оборотних активів
2.3. Організація обліку грошових коштів та їх еквівалентів
2.4. Організація обліку розрахунків за податками і платежами
2.5. Організація обліку розрахунків за виплатами персоналу 
та відрахувань на соціальні заходи
2.6. Організація складання та порядок формування фінансової звітності 
РОЗДІЛ 3. ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЗАВДАННЯ
3.1. Порядок документування для формування фінансової звітності
3.2. Організація та методика формування фінансової звітності 
3.3. Аналіз ділової активності за загальними показниками
РОЗДІЛ 4. ОРГАНІЗАЦІЯ СИСТЕМ ОБЛІКУ, АНАЛІЗУ І АУДИТУ НА ДП «ЛЬВІВЕНЕРГОСОФТ» ПАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО»               
РОЗДІЛ 5. ОРГАНІЗАЦІЯ ОХОРОНИ ПРАЦІ НА ДП «ЛЬВІВЕНЕРГОСОФТ» ПАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО»              
ВИСНОВКИ


  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   60
  Рік захисту:   2014
  Ціна роботи:   28 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (29.04.2014)
Переглядів: 1213 | Теги: Звіт про проходження, практика підприємство, звіт з практики, обленерго, енергетика, виробнича практика
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Оцініть сайт
Всього голосували: 938

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru