Головна » Навчальні матеріали » Курсові роботи » Економіка підприємств

Сучасний стан та економічна ефективність сільськогосподарського виробництва на прикладі ТОВ «П’ятидні» (2014)

Курсова робота: Сучасний стан та економічна ефективність сільськогосподарського виробництва на прикладі ТОВ «П’ятидні» (2014)


 В сучасних умовах розвитку України суттєво зростає роль економічних і соціальних факторів у перетворенні сільськогосподарського виробництва у високоефективну галузь народного господарства. Центральне місце при цьому займає перебудова аграрних відносин, яка повертає селянинові становище господаря на землі, зацікавленого у збільшенні виробництва продукції та підвищення її якості. 
 Ефективність виробництва — це складне і багатогранне явище. Сільськогосподарське виробництво вимагає органічного поєднання і взаємодії чотирьох факторів — робочої сили, основних засобів, предметів праці і землі. В процесі виробництва здійснюється виробниче споживання вказаних ресурсів з метою отримання певних споживних вартостей, спроможних задовольнити відповідні потреби людей. Отже, будь-яке виробництво передбачає витрати ресурсів і одержання певних результатів. Але на однакову кількість витрачених ресурсів підприємства можуть одержувати далеко не однакові за величиною результати. В такому випадку кажуть, що підприємства ведуть виробництво з різною ефективністю.
Підвищення економічної ефективності сільського господарства передбачає збільшення виробництва і підвищення якості сільськогосподарської продукції при одночасному зменшенні затрат праці і матеріальних засобів на одиницю продукції. Розв’язання цієї проблеми нерозривно пов’язане з подальшою всебічною інтенсифікацією сільськогосподарського виробництва, в процесі якої забезпечується підвищення врожайності  сільськогосподарських культур.
 На сучасному етапі проблема підвищення економічної ефективності виробництва є визначальним фактором економічного і соціального розвитку. Аналіз ефективності використання виробничого потенціалу рослинництва проводять за системою показників. На прикладі ТОВ «П’ятидні» ми спробуємо визначити рівень цієї ефективності.
 На території Волинського району існує декілька сільськогосподарських підприємств, для кожного з них головною метою є досягнення високої ефективності виробництва продукції та отримання максимального прибутку. Не виключенням є і підприємство сільськогосподарського призначення «П’ятидні». Основними видами економічної діяльності підприємства є вирощування зернових , технічних культур, а також розведення свиней.
 Звичайно для успішного розвитку цих галузей одного капіталу недостатньо, важливу роль у цьому процесі відіграють працівники підприємства, їх здатність уміло використовувати передовий досвід інших господарств, досягнення науки та техніки, ефективно та розумно використовувати виробничі ресурси підприємства.


ЗМІСТ


ВСТУП
РОЗДІЛ І. НАУКОВІ ОСНОВИ ЕКОНОМІЧНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА 
1.1. Суть економічної ефективності сільськогосподарського виробництва
1.2. Методика визначення економічної ефективності в рослинництві
РОЗДІЛ ІІ. СУЧАСНИЙ СТАН ТА ЕКОНОМІЧНА ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИРОБНИЦТВА ПРОДУКЦІЇ РОСЛИННИЦТВА
2.1. Виробничі ресурси господарства та їх використання
2.2. Динаміка розвитку галузі рослинництва
2.3. Економічна ефективність виробництва продукції рослинництва
Розділ ІІІ. Фінансовий стан підприємства та його оцінка
3.1 Оцінка майнового стану та фінансової стійкості
3.2 Оцінка ділової активності та рентабельності
3.3. Оцінка ліквідності та платоспроможності
ВИСНОВКИ І ПРОПОЗИЦІЇ
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ


  Тип роботи:   курсова робота
  Кількість сторінок:   60
  Рік захисту:   2014
  Ціна роботи:   33 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Економіка підприємств | Добавив: great_scientist (25.04.2014)
Переглядів: 586 | Теги: фінансовий стан, рентабельність, галузь рослинництва, ділова активність, Економічна ефективність, сільськогосподарське виробництво
Форма входа
Що шукаємо?
Аудит
Банківська діяльність
Бухгалтерський облік
Бюджетна система
Геодезія, картографія, упоравління територіями
Гроші та кредит
Економіка
Економіка підприємств
Зовнішньо-економічна діяльність
Маркетинг
Менеджмент
Митна справа
Педагогічні дисципліни
Податкова система
Психологія і педагогіка
Страхування
Управління проектами
Фінансове право
Фінансовий облік
Математика
Фінанси
Фінансовий аналіз
Право
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Що Вас привело на наш сайт?
Всього голосували: 580

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru