Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження виробничої практики на прикладі Зимноводівської сільської ради

 Звіт про проходження виробничої практики 
на прикладі Зимноводівської сільської ради

Навчальну практику проходив у Зимноводівській сільській раді. У раді були створені всі умови для проходження практики. Всі працівники мають великий стаж роботи, високу фахову й методичну підготовку. Робочі кабінети достатньо обладнані технічними засобами, забезпечені посібниками, науковою та методичною літературою. Протягом усього часу проходження практики я мав змогу отримувати консультації,як від працівників сільської ради.
Роблячи коротку характеристику сільської ради,потрібно зазначити,що Зимноводівська сільська рада є місцевим органом виконавчої влади,що в межах своїх повноважень здійснює виконавчу владу на своїй території.
Зимноводівська сільська рада діє на підставі основного закону – Конституції України та Закону України «Про місцеве самоврядування».
   Згідно із ЗУ» Про місцеве самоврядування» в Україні сільська рада є органом місцевого самоврядування Зимноводівської територіальної громади з власною компетенцією, у межах якої діє самостійно. Рада складається з депутатів,обраних відповідно до Закону України « Про вибори депутатів» місцевих рад та сільських,сещин, міських голів.»
Сільська рада в межах своєї компетенції самостійно вирішує питання місцевого самоврядування,виходячи з інтересів зимноводівської територіальної громади та здійснює від її імені функції та повноваження місцевого характеру,визначені Конституцією України,Закону та іншими нормативними документами.


Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому більш детальну інформацію про роботу можна дізнатись у автора цієї роботи.

  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   13
  Рік захисту:   2010
  Ціна роботи:   5 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (14.03.2013)
Переглядів: 8889 | Теги: на, проходження, Зимноводівської, Звіт, виробничої, сільської, практики, ради, про, прикладі
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Що Вас привело на наш сайт?
Всього голосували: 581

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru