Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження виробничої практики на прикладі ВАТ «Зелений Гай» (вирощування плодів та винограду) (2012)

Звіт про проходження виробничої практики на прикладі ВАТ «Зелений Гай» (вирощування плодів та  винограду) (2012)​


 Агропромисловий комплекс України відіграє визначальну роль у досягненні продовольчої безпеки суспільства, яка є однією з основних умов стійкості і незалежності держави.   Сьогоднішній його стан характеризується глибокими якісними змінами. Нові умови господарювання, зміна відносин власності, структурні зміни в економіці в період переходу до ринкових відносин, які супроводжувалися значним спадом виробництва, вимагають пошук резервів для покращення ситуації. Використання внутрішніх факторів збільшення виробництва сільськогосподарської продукції, що є важливою умовою створення економічних резервів для сталого економічного розвитку агропромислового комплексу в майбутньому, можливе за умови широкого та ефективного використання методів управління сільськогосподарським підприємством.
 Метою технологічної практики з бухгалтерського обліку є: закріплення, розширення і поглиблення знань основ  фінансового та управлінського обліку; опанування практичними навичками із складання бухгалтерських записів по проведеним господарським операціям; відображення господарських операцій в регістрах бухгалтерського обліку; проведення  бухгалтерських розрахунків;  розвиток навичок самостійної праці із спеціальною літературою, законодавчими та нормативними актами; оволодіння методикою дослідження, узагальнення та логічного викладення  матеріалу;розвиток вміння використовувати документи, облікові регістри,  форми звітності підприємства; накопичення досвіду практичної виробничої діяльності зі спеціальності, розвиток здібності використовувати знання в постійних змінах умов практичної діяльності.
 Завдання технологічної практики з бухгалтерського обліку полягає у:
знайомстві  обліковою політикою конкретного підприємства; набутті практичних навичок по веденню бухгалтерського обліку шляхом безпосередньої участі в поточних облікових роботах бухгалтерії; знайомстві з веденням управлінського обліку на підприємстві, системою обробки інформації, яку надають виробничі підрозділи; підготовці пропозицій щодо удосконалення практики ведення бухгалтерського та фінансового обліку, впровадження інформаційних технологій обліку на досліджуваному підприємстві; підготовка та захист  звіту за результатами проходження практики на підприємстві. 
 Постановка таких завдань  необхідна для з'ясування суті фінансового, бухгалтерського та управлінського обліку на підприємстві. 
 Об'єктом та предметом дослідження вибрано ВАТ «Зелений Гай», в якому є наявні можливості для висвітлення досліджуваних у роботі питань.  
 При підготовці технологічної практики були використані закони, інструкції та інші нормативні документи, що стосуються правового регулювання питань з практики, організації облікової роботи, підручники з організації бухгалтерського обліку, економіки, фінансового обліку, фінансового аналізу, документи та звітність ВАТ «Зелений Гай» Вознесенського району, с. Бузьке, Миколаївської області.


ЗМІСТ


ВСТУП
РОЗДІЛ 1. ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА
РОЗДІЛ 2. ОБЛІКОВИЙ ЧАСТИНА
2.1. Облікова політика підприємства
2.2. Облік необоротних активів
2.3. Облік запасів
2.4. Облік грошових коштів, розрахунків та інших активів
2.5. Облік власного капіталу
2.6. Облік довгострокових зобов'язань
2.7. Облік поточних зобов’язань 
2.8. Облік доходів підприємства
2.9. Облік витрат підприємства
РОЗДІЛ 3. ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЗАВДАННЯ
Журнал реєстрації господарських операцій
ВИСНОВОК
СПИСОК ВИКРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ


  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   56
  Рік захисту:   2012
  Ціна роботи:   35 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (30.05.2014)
Переглядів: 904 | Теги: виноград, сільськогосподарська продукція, вирощування плодів
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Що Вас привело на наш сайт?
Всього голосували: 581

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru