Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження виробничої обліково-аналітичної практики на ВАТ «Агроплемоб’єднання» (2007)

Звіт про проходження виробничої обліково-аналітичної практики на ВАТ «Агроплемоб’єднання» (2007)


 Виробництво сільськогосподарської продукції зосереджене в сільськогосподарських підприємствах, об’єднаннях, учбових закладах селянських (фермерських) господарствах, підсобних господарствах промислових підприємств.
 Основна ж маса  сільськогосподарської продукції виробляється в сільськогосподарських підприємствах. Одним із таких є відкрите акціонерне товариство „Агроплемоб’єднання” розміщене в південно-західній частині Новоград-Волинського району Житомирської області. Центральна садиба господарства розміщена в м. Новоград-Волинський. На віддалі 100 км від обласного центру м. Житомир.
 ВАТ „Агроплемоб’єднання” засновано 27 серпня 1996 року на базі Новоград-Волинського племпідприємства, яке було створено в 1959 році, як ДПС. Розміщене в поліській  зоні з характерними для неї кліматичними умовами. Клімат тут континентальний з тривалим прохолодним літом і м’якою зимою. Середньорічна кількість опадів до 550 мм. Найбільша кількість опадів припадає на вегетаційний період. Середньорічна температура повітря становить +6,4 0 С. Під час вегетаційного періоду бувають невеликі заморозки. Протяжність вегетаційного періоду до 260 днів. Сума ефективних температур до 2380 0 С.
 Ґрунти в господарстві характерні для даного регіону: сірі з різними відмінами і дерново-підзолисті. До складу господарства входить механізована бригада по вирощуванню зернових і кормових культур,     молочнотоварна ферма, вівчарня, свиноферма, комора. Центральна садиба знаходиться біля виробничих підрозділів. Ферми, комора, механізована бригада розміщені на 0,5 км від центральної садиби. Є також лабораторія, яка знаходиться  біля центральної садиби. Перед садибою знаходиться пасіка та будівельна бригада і циркулярка, знаходиться від центральної садиби близько 1 км.
 ВАТ “Агроплемоб’єднання” зручно розміщене відносно пунктів збуту продукції – в основному  заготівельні організації м. Новограда – Волинського.


ЗМІСТ

Вступ.  
Розділ 1. Організаційно-економічна характеристика ВАТ „Агроплемоб’єднання”   
Розділ 2. Оцінка внутрішньої структури ВАТ „Агроплемоб’єднання” 
Розділ 3. Оцінка зовнішньоекономічного середовища ВАТ „Агроплемоб’єднання”  
 Розділ 4.  Організація первинного обліку ВАТ „Агроплемоб’єднання”
Розділ 5. Оцінка економічної ефективності виробництва ВАТ „Агроплемоб’єднання” 
Розділ 6. Оцінка системи управління фінансами ВАТ „Агроплемоб’єднання”  
Висновки і пропозиції   
Список використаної літератури

Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому більш детальну інформацію про роботу можна дізнатись у автора цієї роботи.

  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   64
  Рік захисту:   2007
  Ціна роботи:   18 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (14.05.2014)
Переглядів: 472 | Теги: практика агрофірма, практика на підприємстві, сільськогосподарська продукція, Звіт про проходження, звіт з практики
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Оцініть сайт
Всього голосували: 938

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru