Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження переддипломної практики на прикладі ТзОВ «УкрГеоДор» (виробник продукції з поліетилену та поліпропілену) (2014)

Звіт про проходження переддипломної практики на прикладі ТзОВ «УкрГеоДор» (виробник продукції з поліетилену та поліпропілену) (2014)


 Метою практики за темою бакалаврської кваліфікаційної роботи  є засвоєння мною теоретичних знань щодо сучасних методів і форм організації виробничої, підприємницької, економічної діяльності підприємства, формування, на базі одержаних у навчальному закладі теоретичних знань професійних умінь і навичок для прийняття самостійних управлінських рішень у ході виконання своїх функцій в реальних виробничих умовах, виховання потреби систематично поновлювати свої знання та творчо їх застосовувати в практичній діяльності.
 Об’єктом  проходження виробничої практики виступає Товариство з обмеженою відповідальністю «Українська Геотехнічна Дорога»(далі ТзОВ «УкрГеоДор»).  Місцезнаходження юридичної особи:  82482, Львівська область, м. Моршин, вул. Д. Галицького,36. Директор Зелінський Микола Миколайович. Місце проходження практики забезпечує необхідні умови набуття знань та практичних навичок з менеджменту, управління персоналу, організації планово-економічної діяльності підприємства.
 Під час проходження практики за темою бакалаврської кваліфікаційної роботи  я грунтовно вивчала функції менеджера у виробничому підрозділі та в управлінських структурах підприємства, ознайомилась з основними принципами і методами організації виробничих процесів; здобула досвід прийняття оптимальних управлінських рішень, навчилась аналізувати основні економічні показники виробничо-господарської діяльності підприємства та адаптацію виробничої системи до змін внутрішнього і зовнішнього середовища. Також навчилась ефективно реалізовувати професійні знання і творчі здібності.Набула навички організаційно-управлінської роботи у сфері менеджменту.


ЗМІСТ


Вступ
1.Загальні завдання
1.1. Загальні відомості про ТзОВ «УкрГеоДор»
1.2. Виробнича та організаційна структура ТзОВ «УкрГеоДор»
1.3. Характеристика виробничо-господарськоїдіяльності ТзОВ «УкрГеоДор»
1.4. Економічний аналіз виробничо-господарської діяльності ТзОВ«УкрГеоДор»
2.Індивідуальне завдання
Висновок
Список використаної літератури
Додатки


  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   47
  Рік захисту:   2014
  Ціна роботи:   33 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (25.04.2014)
Переглядів: 424 | Теги: Звіт про проходження, звіт з практики, продукція з поліпропілену, продукція з поліетилену
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Що Вас привело на наш сайт?
Всього голосували: 576

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru