Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження переддипломної практики на прикладі Мостиського управління соціального захисту населення (2015)

Звіт про проходження переддипломної практики на прикладі Мостиського управління соціального захисту населення (2015)


 На сучасному етапі розвитку актуальним є гарантія права громадян на соціальний захист, що включає право на забезпечення їх у разі повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробіття з незалежних від них обставин, старості.
 У сучасних умовах економічного розвитку України особливого значення набуває формування і функціонування дієвої системи соціального захисту населення, здатні усувати соціальні ризики в суспільстві. Соціально-економічна криза в Україні посилила негативні тенденції в усіх сферах функціонування соціуму. Загальний низький рівень життя, прогресуюче безробіття, демографічна криза, соціальна незахищеність більшої частини населення становлять реальну загрозу національній безпеці за всіма своїми основними складовими: соціально-економічної, політичної та екологічної. 
 Стабільний економічний розвиток країни неможливий без формування соціально забезпеченого суспільства. Поєднання проблем розвитку ринкових відносин з посиленням уваги до соціальних питань створює необхідні передумови для економічного оздоровлення, стабільного становища людини впродовж усієї трудової діяльності й після її завершення. 
 В умовах розвитку ринкової економіки гостро постає проблема соціального захисту населення, особливо при розшаруванні суспільства за матеріальним і соціальним статусами. Перед державою постає проблема забезпечення і підтримки малозабезпечених прошарків населення. На жаль, зараз соціально-економічний стан України визначається як нестабільний. Ринкові перетворення не дали очікуваних результатів ні в економічній, ні в соціальній сферах через відмову від важелів державного регулювання процесів реформування економіки, а її теперішній стан ускладнюється внаслідок глобальної та внутрішньої економічної кризи. Ускладнення ситуації обумовлено також неефективністю управлінських дій щодо попередження та усунення загроз у соціальній та економічній сферах. Напрями досягнення безпечного стану в соціальній та економічній сферах між собою не корелюють, що викликають протиріччя між досягненням економічних та соціальних цілей.  Ці прояви загострюються в умовах розгортання світової фінансової кризи та бойових дій на території нашої держави, які потребують прискорення процесу становлення соціально орієнтованої ринкової економіки.
 Актуальність теми посилюється тим, що в Україні на початку ХХІ століття усвідомили, що соціальна сфера це не лише фактор стабілізації суспільства, а й основний чинник економічного розвитку, який потрібно розвивати.
 Основною метою соціальної політики є створення умов для функціонування соціальної політики згідно із стратегією економічного розвитку та фінансової стабілізації. Кінцевим результатом цього процесу має бути забезпечення достатнього життєвого рівня населення, поліпшення демографічних показників, розвиток трудових ресурсів, пенсійна реформа та відновлення освітнього та наукового потенціалу. 
 Предметом проходження переддипломної практики є  Мостиське управління соціального захисту населення Мостиського району, Львівської області. Звіт включає теоретичну та практичну частину з додатками. 
 Метою написання переддипломної практики є: видатки бюджету на фінансування соціальних потреб у сучасних умовах, що є основою підвищення життєвого рівня життя населення та конкурентоспроможності економіки і соціальних здобутків в цілому. 
 Досягнення поставленої мети передбачає вирішення наступних завдань:
 - організаційна структура та нормативно-правова база Мостиського управління соціального захисту населення;
 - загальна характеристика видатків на фінансування соціальних потреб;
 - аналіз видатків Мостиського району на фінансування соціальних потреб у сучасних умовах;
 - аналіз соціального забезпечення в сфері зайнятості населення.    
 Інформаційною базою слугували  законодавчі та нормативні документи, що регулюють діяльність бюджетної установи, фінансова звітність управління.


ЗМІСТ


Вступ
1. Організаційна структура та нормативно-правова база Мостиського управління соціального захисту населення
2. Загальна характеристика видатків на фінансування соціальних потреб
3. Аналіз видатків Мостиського району на фінансування соціальних потреб у сучасних умовах
4. Аналіз соціального забезпечення в сфері зайнятості населення
Висновок
Список використаних джерел


  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   48
  Рік захисту:   2015
  Ціна роботи:   35 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (03.03.2015)
Переглядів: 1189 | Теги: звіт управління, управління соціального захисту, соціальний захист
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Оцініть сайт
Всього голосували: 938

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru