Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження переддипломної практики на прикладі АТ «Ощадбанк» (2012)​

Звіт про проходження переддипломної практики на прикладі АТ «Ощадбанк» (2012)​


 У будь-який період розвитку суспільства банки активно впливають на суспільні відносини, оскільки є фінансовими інститутами, що накопичують і розповсюджують особливий товар – платіжні кошти. Банки здійснюють кредитні операції за різноманітними схемами, беруть участь у реалізації важливих загальнодержавних програм з фінансової підтримки розвитку пріоритетних сфер і галузей в економіці, впроваджують у практику ефективні й гнучкі кредитні інструменти. 
 Банки посіли провідне місце серед фінансових інститутів розвинутих країн і здійснюють вплив на соціально – економічні і поличні процеси, особливо в період глобалізації світової економіки та заполітизованої вітчизняної. Не є винятком і період формування стійкої економіки в Україні, коли не вистачає надійних інструментів для акумулювання і розподілу наявних фінансових ресурсів. 
 Об’єктивна необхідність проведення економічних реформ в Україні, подолання кризових явищ у виробничій та фінансовій сферах,  забезпечення соціального захисту населення ставлять перед банківською системою завдання пошуку нових підходів до організації діяльності банківських установ, зокрема АТ «Ощадбанк». 
 Проблеми функціонування та методи дослідження фінансового стану  банківської системи України були висвітлені у працях таких вітчизняних вчених, як О.В. Дзюблюк, Б.С. Івасів, А.М. Мороз, М.І. Савлук, К.А. Срібна. Окремі аспекти діяльності та розвитку Ощадбанку були досліджені у працях В. Другова, Г.О. Пересадько, Г. Ханаса. 
 Важливість цієї теми полягає у вивченні  банківської системи через призму оцінки фінансового стану Ощадбанку, аналізуючи його діяльність. У даний час надійність і фінансова стійкість є основними факторами, що впливають на свідомість клієнтів при виборі банку. 
 Українські банки змушені працювати в умовах підвищеного ризику, тому вони частіше, ніж їх закордонні колеги, бувають у кризових ситуаціях, приклади яких не зникають зі сторінок періодики. Причому більшість таких випадків пов’язана з неадекватною оцінкою банками власного фінансового стану, а також надійності і стійкості їх основних клієнтів та партнерів. 
 Фінансовий стан банку - це комплексне поняття, яке відображає систему показників, які характеризують наявність, розміщення і використання фінансових ресурсів.
 У роботі я намагатимусь показати деякі аспекти цієї широкої теми, це стосується оцінки фінансового стану банку. Мета, яку я ставлю при дослідженні цієї теми, полягає у вивченні методів, які використовуються у вітчизняній практиці при оцінці фінансового стану банку і порівняти їх із зарубіжним досвідом. Адже тепер ми маємо можливість співпрацювати із закордонними колегами не тільки на державному рівні, але і на рівні кореспондентських відносин банків.
 Об’єктом аналізу переддипломної практики є Акціонерне товариство «Ощадбанк». 
 Теоретичною і методологічною основою написання звіту стали фінансові та річні звіти АТ «Ощадбанку» за 2007-2011 роки. 


ЗМІСТ


ВСТУП
1. Загальна характеристика АТ «Ощадбанк» та основні напрямки його діяльності
1.1 Історія виникнення «Ощадбанку»
1.2 Основні цілі і функції діяльності АТ «Ощадбанк» та його організаційна структура
1.3 Основні види діяльності, що здійснює АТ «Ощадбанк»
1.4 Організація операційної діяльності АТ «Ощадбанк»
2. Аналіз фінансової діяльності АТ «Ощадбанк»
2.1 Аналіз обсягів наданих послуг
2.2 Аналіз кредитного портфелю АТ «Ощадбанк»
2.3 Аналіз фінансових результатів діяльності АТ «Ощадбанк»
2.4 SWOT – аналіз діяльності АТ «Ощадбанк»
3. Аналіз методів оцінювання фінансового стану банку
3.1 Огляд методів для оцінювання фінансового стану банку
3.2 Аналіз фінансового стану АТ «Ощадбанк»
ВИСНОВКИ
ПЕРЕЛІК ПОСИЛАНЬ


Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому більш детальну інформацію про роботу можна дізнатись у автора цієї роботи.

  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   79
  Рік захисту:   2012
  Ціна роботи:   38 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (03.06.2014)
Переглядів: 5961 | Теги: звіт банк, звіт ощадбанк, Ощадбанк, практика банк, практика ощадбанк
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Оцініть сайт
Всього голосували: 938

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru