Головна » Навчальні матеріали » Курсові роботи » Бухгалтерський облік

Організація обліку власного капіталу (2010)

Курсова робота: Організація обліку власного капіталу (2010)


 Поняття “капітал” асоціюється з поняттям “власність”. В момент створення підприємства його стартовий капітал втілюється в активах, інвестованих засновниками (учасниками), і являє собою вартість майна підприємства. 
 Майно підприємства складається з різноманітних матеріальних, нематеріальних та фінансових ресурсів – носив прав власності окремих суб'єктів, а також частки інвестованих коштів.  Власний капітал є гарантією організації бізнесу. На етапі, коли підприємство (наприклад, акціонерне товариство) ще не має зовнішньої заборгованості, розмір активів (майна) дорівнює розміру власного капіталу. 
 Здійснюючи підприємницьку діяльність, акціонерне підприємство неминуче використовує залучені кошти, тобто утворює борги. Боргові зобов'язання підтверджують права і вимоги кредиторів щодо активів підприємства, тому розмір активів визначається як сума власного капіталу і боргових зобов’язань. 
 Власний капітал – це частина в активах підприємства, що залишається після вирахування його зобов'язань. 
 Закон України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" визначає правові принципи регулювання, організації, ведення бухгалтерського обліку і складання фінансової звітності та поширюється на всіх юридичних осіб незалежно від організаційно-правових форм і форм власності, а також на представництва іноземних суб'єктів господарської діяльності, які зобов'язані вести бухгалтерський облік та подавати фінансову звітність відповідно до чинного законодавства. 
 Державне регулювання бухгалтерського обліку та фінансової звітності в Україні здійснюється з метою:створення єдиних правил ведення бухгалтерською обліку та складання фінансової звітності, які є обов'язковими для всіх підприємств, гарантують і захищають інтереси користувачів;удосконалення бухгалтерського обліку та фінансової звітності.
 Питання теорії, методології та практики організаційно-економічного розвитку власного капіталу досліджувалися у працях Кучеренко Т. Мервенецкая В. шайко Е. Соколов Г. Онищенко В. Краснолудская Л. Незалежно на велике різноманіття порушених наукових проблем та глибину їх дослідження, у сучасній економічній науці окремі їх аспекти залишаються не достатньо розв’язаними. Так, існуючі методи потребують адаптації в напрямі вдосконалення управління власним капіталом, та посилення його ролі у забезпеченні конкурентоспроможності економіки України.
 Актуальність даної теми визначається тим, що невпинний перехід України до ринкової економіки, розширення та поглиблення ринкового середовища у всіх сферах діяльності цілком закономірно викликає необхідність реформування обліку та контролю. Це зумовлює введення нових економічних категорій та уточнення раніше діючих. 
 На сучасному етапі діяльності підприємств і в майбутньому виняткове значення мають вдосконалення методики обліку реформування відносин власності та власного капіталу. 
 Мета дослідження полягає в узагальненні теоретичних положень, розробці практичних рекомендацій щодо ведення обліку власного капіталу на підприємстві.
 Відповідно до мети було поставлено і вирішено такі завдання:теоретичні основи організації обліку власного капіталу;дослідження практичних питань організації обліку власного капіталу;рекомендації щодо впровадження в систему бухгалтерського обліку власного капіталу інформаційних технологій.
 Об’єктом дослідження є процеси щодо організації обліку власного капіталу підприємства. 


ЗМІСТ


Вступ 
1. Теоритичні основи организації обліку власного капіталу підприємства
 1.1. Загальна характеристика капіталу підприємства
 1.2 Власний капітал підприємства: структура, оцінка та функції
 1.3 Особливості організації обліку власного капіталу підприємства
2.  Дослідження практичних питань організації обліку власного капіталу підприємства
 2.1 Формування та облік статутного капіталу підприємства
 2.2 Формування та облік інших видів власного капіталу
 2.3 Організація обліку нерозподіленого прибутку
3. Рекомендації щодо впровадження в систему бухгалтерського обліку власного капіталу інформаційних технологій
 3.1 Теоретичні основи використання інформаційних технологій
 3.2 Аналіз використання інформаційних технологій
 3.3 Здійснення бухгалтерського обліку власного капіталу на підприємства в умовах використання інформаційної системи "1С: Підприємство"
Висновки


  Тип роботи:   курсова робота
  Кількість сторінок:   48
  Рік захисту:   2014
  Ціна роботи:   20 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 

!!! Якщо у Вас виникла помилка при завантаженні роботи - зв'яжіться з автором !!!
↑↑​​​​​​​↑ Контактні дані ↑↑↑


Подібні роботи


Категорія: Бухгалтерський облік | Добавив: great_scientist (19.04.2014)
Переглядів: 1081 | Теги: (2010), обліку, власного, капіталу, організація
Форма входа
Що шукаємо?
Аудит
Банківська діяльність
Бухгалтерський облік
Бюджетна система
Геодезія, картографія, упоравління територіями
Гроші та кредит
Економіка
Економіка підприємств
Зовнішньо-економічна діяльність
Маркетинг
Менеджмент
Митна справа
Педагогічні дисципліни
Податкова система
Психологія і педагогіка
Страхування
Управління проектами
Фінансове право
Фінансовий облік
Математика
Фінанси
Фінансовий аналіз
Право
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Оцініть сайт
Всього голосували: 987

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0



Рейтинг@Mail.ru