Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження виробничої практики з економіки підприємства на прикладі ПрАТ «Едельвіка» (2016)

Звіт про проходження виробничої практики з економіки підприємства на прикладі ПрАТ «Едельвіка» (виробник декоративних тканин) (2016)


  Виробнича практика – важливий складник навчально-виховного та науково-дослідного процесу підготовки студентів у вищих навчальних закладах і проводиться в організаціях різних сфер національної економіки, форм власності, розмірів, де є відповідна база.
  Метою виробничої практики є подальше поглиблення та закріплення теоретичних знань, отриманих студентами під час навчання в університеті, формування професійних умінь та організаційних навичок прийняття самостійних рішень, використання засобів обчислювальної техніки, методів аналізу та оцінки діяльності суб’єктів господарювання. А також ознайомлення з організаційною та виробничою структурами підприємства, особливостями виробничого процесу, функціями економічних відділів та посадових обов’язків персоналу управління, організацією документообігу, формами статистичної звітності, процедурами розрахунку економічних показників; аналізом статистичної інформації відповідно до програми практики, здобуття навичок розв’язання конкретних питань в галузі економіки підприємства.
  Перспективи розвитку української економіки дуже великою мірою залежать від її досягнень у минулому році. Аналіз попередніх підсумків розвитку вітчизняної економіки показав наступне.
Зокрема, при тому, що згідно з експертними оцінками фахівців Міністерства економічного розвитку і торгівлі та Національного банку України за результатами 2015 р. реальний валовий внутрішній продукт (ВВП) України скоротиться приблизно на 9, 0-11, 5%, під кінець минулого року почалось його поступове зростання. Такий прогноз базується на експертній оцінці уповільнення падіння вітчизняної економіки, яке спостерігається у другій половині 2015 р. Так, під кінець минулого року в цілому поліпшилась ситуація у вітчизняній промисловості. Аналіз динаміки промислового виробництва в Україні протягом 2014-2015 рр. показав, що спад промислового виробництва у першій половині 2015 р. поступово змінився на його стагнацію, а у другій половині 2015 р. промислове виробництво в Україні поступово почало зростати. Адже, за оцінками фахівців 
  Міністерства економічного розвитку і торгівлі, скорочення ВВП України лише трохи більше, ніж на половину обумовлюється власне виключенням з господарського життя нашої держави частини Донецької та Луганської областей. Решта скорочення ВВП обумовлена іншими чинниками, включаючи й кон’юнктуру світового ринку.
  Українська економіка дуже глибоко інтегрована у систему міжнародного поділу праці. Тому кон’юнктура світового ринку є одним з визначальних чинників її розвитку. Однією з найважливіших характеристик цієї кон’юнктури є динаміка міжнародних цін на нафту, які останнім часом усталено знижуються.
  Державний бюджет України на 2016 р. було розраховано на підставі ряду ключових 
макроекономічних показників, узгоджених з Міжнародним валютним фондом. Зі свого боку Світовий банк прогнозує зростання економіки України у 2016 р. на 1%, а 2017 р. Україні прогнозують економічне зростання вже у 2%.
  Легка промисловість України – це одна з найбільш соціально значущих галузей промисловості, яка може надати велику кількість робочих місць для населення. Легка промисловість України могла б вирішити проблему зайнятості населення, проте чітко простежується тенденція спаду кількості осіб, працюючих в даній сфері. Якщо на початку 90-х років зайнятість становила 750 тис. осіб, то в 2015 році цей показник скоротився майже у 9 разів. Це пояснюється загальним кризовим становище галузі. Дешеві низькоякісні імпортні товари, низька конкурентоздатність, проблеми кредитування галузі, скорочення споживчого попиту, система оподаткування – все це призвело до занепаду галузі в Україні, а як наслідок і до скорочення зайнятості в легкій промисловості України.
  Досить негативним залишається і той факт, що легка промисловість в Україні є малоприбутковою для пересічних працівників даної галузі. Тут середня місячна зарплата в 2 рази менша, ніж показник заробітної плати загалом по підприємствам промисловості.
  Існує низка проблем розвитку легкої промисловості в Україні на сучасному етапі. Найбільші можна виділити такі:
‒переповнення внутрішнього ринку імпортними товарами із заниженою митною вартістю, товарами групи «секонд-хенд»;
‒відсутність сприятливих умов для закупівлі високоякісного обладнання, яке не виробляється в Україні;
‒низький рівень інвестицій у легку промисловість України, як з боку іноземних інвесторів, так і з боку держави;
‒поділ великих підприємств галузі на дрібні, які переходять на спрощену систему оподаткування, або на «тіньове» виробництво.
 Отже, сучасний стан легкої промисловості України можна охарактеризувати як незадовільний і нестабільний. Кризове становище в галузі обчислюється не двома роками, а з 90-х років. Внутрішній ринок заполонили іноземні товари, які є нижчими за якістю і дешевшими, а тому витісняють вітчизняну продукцію з українського ринку. Підприємства не можуть ефективно працювати через брак інвестицій і відповідного високотехнологічного обладнання. Легка промисловість потребує великої підтримки з боку держави у вигляді відповідних державних програм. Легка промисловість України є цікавою для дослідження.
 Практику проходив на ПрАТ «Едельвіка». ПрАТ «Едельвіка” – найбільший виробник декоративних тканин в Україні. ”Едельвіка” зарекомендувала себе як надійного партнера на внутрішньому та міжнародному ринку. Компанія тісно співпрацює з вітчизняними підприємствами. Здійснюються також поставки продукції на міжнародний ринок – продукція експортується в Російську Федерацію, Республіку Білорусь, Казахстан.
 Адреса: 43023 Волинська обл., м. Луцьк, вул. Карбишева, 2
 Голова правління: Переходько Юрiй Анатолiйович. Головний бухгалтер: Денисюк Людмила Вiкторiвна.
 


ЗМІСТ


ВСТУП
1. Загальне ознайомлення з підприємством
2. Планово-економічна діяльність підприємства
3. Персонал підприємства
4. Маркетингова та логістична діяльність підприємства
5. Зовнішньоекономічна діяльність підприємства
6. Обліково-фінансова діяльність підприємства
7. Іноваційна діяльність підприємства
8. Стратегія підприємства
9. Охорона праці в організації
ВИСНОВКИ ТА ПРОПОЗИЦІЇ
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ


  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   49
  Рік захисту:   2016
  Ціна роботи:   55 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 

!!! Якщо у Вас виникла помилка при завантаженні роботи - зв'яжіться з автором !!!
↑↑​​​​​​​↑ Контактні дані ↑↑↑


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: admin (24.05.2020)
Переглядів: 756 | Теги: підприємства на, виробничої, Звіт, практики, ПрАТ, прикладі, про, (2016), «Едельвіка», проходження, економіки
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Що Вас привело на наш сайт?
Всього голосували: 709

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0



Рейтинг@Mail.ru