Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт з фінансово-бухгалтерської практики на прикладі «Чернігівнафтогаз» ВАТ «Укрнафта» (2006)

Звіт з фінансово-бухгалтерської практики на прикладі  «Чернігівнафтогаз» ВАТ «Укрнафта» (2006)


 Важливим показником, який характеризує роботу підприємства, являється собівартість продукції, робіт і послуг, планування і облік якої ведуть по елементам витрат та калькуляційним статтям витрат, тобто всі витрати підприємства на виробництво та реалізацію продукції, виражені в грошовій формі, утворюють собівартість продукції
 Перехід до ринкової економіки вимагає від підприємства підвищення ефективності виробництва, конкурентоспроможності продукції та послуг на основі впровадження досягнень науково-технічного прогресу, ефективних форм господарювання та управління виробництвом.  Саме тому в даній роботі розглянуто діяльність НГВУ „Чернігівнафтогаз”, який входить до складу ВАТ „Укрнафта” на правах структурної одиниці.
 ВАТ „Укрнафта” найбільша нафтогазодобувна компанія України, яка забезпечує 93% національного видобутку нафти, 40% газового конденсату і 18% газу в загальному обсязі видобутку цих вуглеводнів в Україні. Основними видами виробничої діяльності компанії є проведення геолого-розвідуючих робіт, видобуток нафти, газу, конденсату, а тому НГВУ є провідною організаційною ланкою ВАТ „Укрнафта” з питань переробки газу та підготовки нафти. Саме тому головною метою НГВУ є переробка газу, підготовка нафти і забезпечення на цій основі добробуту його колективу.
 У даному звіті подана організаційно-управлінська структура, представлена організація бухгалтерського обліку (загальні положення облікової політики, головні завдання БО, його принципи організації, коротка характеристика управлінського обліку), а також проведений детальний аналіз фінансових результатів, тобто аналіз доходів і витрат. З цього можна зробити висновок, що становище даного підприємства досить нестійке.
 По-перше, у 2005 році в порівнянні з 2004 роком зменшився доход від реалізації продукції на 274601 тис. грн., що призвело до зменшення інших показників, особливо до від’ємного значення чистого доходу від реалізації продукції. По-друге, зменшилась собівартість реалізованої продукції на 144054 тис. грн. за рахунок зменшення виручки; витрат, які пов’язані з собівартістю товару; збільшення цін на нафто- та газопродукти. В результаті вище сказаного утворився валовий збиток. Також у звіті про фінансові результати можна побачити, що у НГВУ „Чернігівнафтогаз” фінансові результати від операційної і звичайної діяльності складають від’ємне число, що призвело до чистого збитку грошових коштів.
 Також на дану ситуацію мало вплив збільшення елементів операційних витрат, а саме: матеріальні затрати, витрати на оплату праці, відрахування на соціальні заходи, амортизація. Витрати на оплату праці збільшились у результаті збільшення чисельності працюючих, що призвело і до збільшення відрахування на соціальні заходи. Матеріальні затрати збільшились за рахунок закупівлі нового обладнання, машин. 


ЗМІСТ


Вступ 
1.Статутна діяльність підприємства 
 1.1 Загальні положення 
 1.2 Організаційно-управлінська структура 
 1.3 Майнова характеристика підприємства 
 1.4 Фінансово-господарська діяльність
2.Організація БО на НГВУ „Чернігівнафтогаз” ВАТ „Укрнафта” 
 2.1 Облікова політика, її загальні положення 
 2.2 Головні завдання бухгалтерського обліку на підприємстві 
 2.3 Принципи організації БО НГВУ 
 2.4 Управлінський облік 
3.Аналіз фінансової звітності НГВУ ВАТ „Укрнафта” 
 3.1 Склад, структура та порядок формування 
 3.2 Аналіз форми №1 „Баланс” 
 3.3 Облік і аналіз фінансових результатів 
Висновок 
Список використаної літератури


Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому більш детальну інформацію про роботу можна дізнатись у автора цієї роботи.

  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   29
  Рік захисту:   2006
  Ціна роботи:   15 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (10.04.2014)
Переглядів: 572 | Теги: «Укрнафта», на, Звіт, фінансово-бухгалтерської, «Чернігівнафтогаз», практики, (2006), ВАТ, прикладі
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Оцініть сайт
Всього голосували: 940

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru