Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про виробничу практику в ДП «НД ППЗ ім. Фрунзе НАУ» с. Фрунзе Сакського району АР Крим (2012)

Звіт про виробничу практику в ДП «НД ППЗ ім. Фрунзе НАУ» с. Фрунзе Сакського району АР Крим (2012)


 В умовах молочного скотарства в системі заходів відтворення стада важливу роль відіграє направлене вирощування високоякісного молодняку при доброму його збереженні.
 Прогресивні технології виробництва в умовах інтенсифікації та концентрації виробництва ставлять зовсім інші вимоги до якості тварин, особливо до їх резистентності, міцності конституції і здатності до високої продуктивності, а також стійкості до впливу факторів зовнішнього середовища. Для одержання тварин, які б задовольняли ці вимоги, важливе значення мають питання гігієни вирощування молодняку. Від того, як вирощується молодняк, залежить в подальшому стан здоров’я тварини, молочна продуктивність, відтворна здатність і строки продуктивного використання. Життєздатність телят  великою мірою залежить від гігієни утримання і годівлі корів в сухостійний період, під час отелення і в перші дні телят. В останні місяці тільності, тобто в сухостійний період, дуже швидко збільшується маса і розмір тіла плоду, а на досягнення нормальної маси при народженні має великий вплив утримання і годівля тільних корів. Встановлено, що якщо сухостійний період зменшити з метою збільшення тривалості лактаційного періоду, телята народжуються дуже кволими і з низькою живою масою тіла, а корова виснажується і надій її може знижуватись в наступних лактаціях.
 Основою підвищення продуктивності тварин є режим утримання, рівень і якість годівлі. Які б високі природні й племінні цінності не мали телята, вони не можуть зберегти свої потенціальні можливості без створення необхідних умов, починаючи з перших днів життя. Для цього потрібно, щоб телятам, окрім необхідного рівня годівлі і догляду, були створені оптимальні умови утримання, які б сприяли їх кращому розвитку. Одним із важливих факторів утримання є  створення належного мікроклімату приміщень, так як від нього  великою мірою залежить здоров’я телят, починаючи з першого дня після народження. Відхилення від параметрів мікроклімату призводить до зменшення приростів, живої маси (на 20–30%), збільшення відходу молодняку (на 5–20%), у 2–3 рази зменшується тривалість експлуатації приміщень.
 Для збереження молодняку і кращого його розвитку коровам у сухостійний період і під час отелення потрібно створити належні умови, які відповідають гігієнічним нормам. Так, встановлено, що повноцінний раціон і нормований моціон сухостійних корів за 2 місяці до отелення сприяють нормалізації обміну речовин, не відмічаються важкі пологи, збереження приплоду досягає 100%. 


ЗМІСТ


Вступ
1. Характеристика господарства
2. Годівля сільськогосподарських тварин 
3. Розведення сільськогосподарських тварин 
4. Гігієна сільськогосподарських тварин 
5. Механізація виробничих процесів у тваринництві 
6. Економічна ефективність виробництва продукції тваринництва 
Висновки  
Список  літератури  


Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому більш детальну інформацію про роботу можна дізнатись у автора цієї роботи.

  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   30
  Рік захисту:   2012
  Ціна роботи:   25 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 

!!! Якщо у Вас виникла помилка при завантаженні роботи - зв'яжіться з автором !!!
↑↑​​​​​​​↑ Контактні дані ↑↑↑


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (10.04.2014)
Переглядів: 634 | Теги: НАУ», ім., «НД, ППЗ, дп, Звіт, Фрунзе, практику, виробничу, про
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Що Вас привело на наш сайт?
Всього голосували: 709

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0



Рейтинг@Mail.ru