Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходженння виробничої практики на прикладі ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» (2011)

Звіт про проходженння виробничої практики на прикладі ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» (2011)


 Одним із найбільших банків України є Райффайзен банк Аваль. Який розпочав свою діяльність 27 березня 1992 року і діє на підставі Закону України “Про банки і банківську діяльність”, ЗУ “Про власність”, ЗУ “Про цінні папери та фондову біржу”, ЗУ “Про національну депозитарну систему та особливості електронного обігу цінних паперів в Україні”, та інших норм чинного законодавства в Україні, а також Статуту.
 Банківська система відіграє важливу роль у цілісному економічному механізмі, особливо в ринкових умовах, і може істотно впливати на економічні процеси в суспільстві. Банки зберігають і розпоряджаються суспільним капіталом, і в їх надійності зацікавлені всі учасники: держава, підприємства, населення і самі банки.
 Успішне функціонування банківської системи України і конкретного банку залежить не тільки від кваліфікації банківських працівників, їхніх знань і досвіду, але значною мірою - від оптимізації всього процесу прийняття та реалізації управлінських рішень. Банківська сфера потребує такого стилю роботи, в основі якого лежить постійний пошук нових можливостей, уміння залучати ресурси із найрізноманітніших джерел і використовувати їх з найбільшою ефективністю, розробляти і продавати банківські послуги, забезпечити одержання максимально можливого результату за мінімальних витрат.
 Головна мета банку сьогодні - утримання діючої клієнтури; зменшення витрат; максимальне отримання прибутку; залучення клієнтів як у кількісному виразі, так і зі значними обсягами оборотів; надання якісних банківських послуг у розширеному асортименті; впровадження нових послуг, включаючи ті, що надаються банками – кореспондентами.
 Рівень ефективності управлінських процесів визначається вмінням керівництва обрати правильні стратегію й тактику розвитку банку, врахувати вплив чинників зовнішнього і внутрішнього середовища, визначити потенційні можливості та резерви зростання, максимально ефективно задіяти кадровий потенціал. Сучасне ринкове середовище функціонування банків потребує постійного удосконалення системи управління за законами  ринку, професійного володіння управлінськими навиками в умовах конкурентної боротьби.
 Проходження практики у банківській установі є на сьогодні досить актуальним і необхідним.  Оскільки в період переходу України до соціально-орієнтованої ринкової економіки, в період розгортання інтеграційних процесів в Європі, частиною яких прагне стати Україна, значну роль відіграє банківська система. Вона за рахунок проведення виваженої, економічно грамотної грошово-кредитної політики може призвести до економічного зростання країни, покращення умов роботи підприємств, а також вивести державу на якісно новий рівень розвитку, сприяти підвищенню репутації України у світі.
 Метою практики є поглиблення знань, набутих в процесі навчання, оволодіння сучасними формами та методами економічної та контрольної роботи, набуття практичних навичок та формування у них умінь прийняття самостійних рішень під час конкретної роботи в сучасних економічних умовах, виховання потреби поновлювати свої знання та творчо їх застосовувати у практичній діяльності.
 Завданнями переддипломної практики є: набуття професійних умінь за спеціальністю; закріплення, розширення і систематизація знань, одержаних при оволодінні спеціальними предметами на основі вивчення діяльності комерційного банку; теоретичне та практичне розуміння процесу роботи конкретного банку, спектру виконання операцій та надання послуг; розвиток професійного мислення; вивчення основ організаційної діяльності в умовах  трудового колективу.
 Базовою установою для проходження економічної практики є ВАТ «Райффайзен Банк  Аваль». Інформаційною базою дослідження є законодавчі та нормативні документи, що регулюють банківську діяльність; літературні джерела; фінансова та статистична звітність банку.
 На прикладі ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» Ладижинського відділення Вінницької області, за час проходження виробничо-економічної практики, моєю метою є закріплення одержаних теоретичних знань, набуття практичних навичок фінансової роботи, а також вміння критично оцінити роботу банка та знайти резерви підвищення ефективної діяльності та поліпшення фінансового стану.
 Завданням даної роботи є:
- ознайомитися з організаційною структурою банківської установи;
- розглянути інформаційну систему „Операційний день банку”;
- проаналізувати грошові розрахунки за банківськими та клієнтськими операціями
- визначити процес прогнозування грошових ресурсів за пасивними та активними операціями банку;
- дослідити фінансово-інвестиційну діяльність банку
- розглянути порядок прогнозування прибутку банку, його розподіл і використання;
- проаналізувати специфічні особливості оподаткування банківської установи;
- визначити взаємозв'язок банку з державними фінансовими інститутами;
- проаналізувати фінансовий стан банку;
- проаналізувати стан охорони праці у банку.


ЗМІСТ

Вступ
1. Загальне ознайомлення з банківською установою
2. Ознайомлення з інформаційною системою „Операційний день банку”
3. Організація фінансової роботи банку та характеристика його фінансових ресурсів
4. Грошові розрахунки за банківськими та клієнтськими операціями
5. Прогнозування грошових ресурсів за пасивними операціям банків та їх ефективних вкладень в активні операції
6. Прогнозування грошових надходжень за активними операціями банку та їх подальших розміщень
7. Фінансово-інвестиційна діяльність банку
8. Прогнозування прибутку банку, порядок його розподілу і використання
9. Регулювання фінансово-господарської діяльності банку за допомогою економічних нормативів
10. Оподаткування банківської установи та його специфічні особливості
11. Операції банку з фінансового моніторингу та його взаємозв’язок з державними фінансовими інститутами
12. Аналіз фінансового стану банку
Висновки
Список використаної літератури


Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому більш детальну інформацію про роботу можна дізнатись у автора цієї роботи.

  Тип роботи:   звіт з практики (в основному теоретичний)
  Кількість сторінок:   58
  Рік захисту:   2011
  Ціна роботи:   20 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (14.05.2014)
Переглядів: 744 | Теги: практика в банку, практика на підприємстві, Звіт про проходження, звіт з практики, банк, практика банк
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Оцініть сайт
Всього голосували: 940

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru