Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходженння виробничої практики на прикладі ГНК «Гетьман» (готель) (2012)

Звіт про проходженння виробничої практики на прикладі ГНК  «Гетьман» (готель) (2012)​


 Метою проходження практики на ГНК  «Гетьман», що знаходиться за адресою  м. Львів, вул.. В. Великого,50 є засвоєння  студентами  теоретичних знань щодо сучасних методів і форм органiзацiї  виробничої, підприємницької, економічної діяльності ГНК «Гетьман», формування на базi одержаних у навчальному закладi теоретичних знань професiйних умiнь i навичок для прийняття самостiйних управлiнських рiшень у процесі виконання своїх функцій в реальних виробничих умовах, виховання потреби систематично поновлювати свої знання та творчо їх застосовувати в практичнiй дiяльностi.
 Завданням виробничо-управлінської практики є: по-перше, ознайомитись з дiючими  нормативно-правовими документами, згiдно яких здiйснюється виробничо-пiдприємницька дiяльнiсть, правилами та процедурами створення виробничих пiдприємств, їх органiзацiйною та виробничою структурою, специфiкою органiзацiї виробничих процесiв. По-друге, проаналiзувати можливостi застосування своїх теоретичних знань у дiяльностi конкретних функцiональних служб пiдприємства (управлiння виробничою дiяльнiстю, управлiння iнновацiйною та iнвестицiйною дiяльнiстю, управлiння фiнансами тощо). По-третє, зiбрати i узагальнити вiдповiднi матерiали для виконання бакалаврської випускної роботи.
 Керівник практики від підприємства, Здинянчин Володимир Мирославович, який є директором,  допоміг виконати поставні задачі виробничо-управлінської практики у ГНК «Гетьман». У процесi проходження практики за допомогою керівника практики були ґрунтовно вивчені функцiї менеджера на підприємстві та в управлiнських структурах ГНК «ГЕТЬМАН»,заступник з загальних питань Кухтик Л.В. ознайомила з основними принципами і методами органiзацiї виробничих процесiв, та поділилася вмінням  аналiзувати потреби споживачів до змiн внутрiшнього i зовнiшнього середовища;  поділився досвiдом прийняття оптимальних управлiнських рiшень, під час проходження виробничо-управлінської практики було дозвилено ефективно реалiзовувати свої професiйнi знания i творчi здiбностi, набути навички органiзацiйно-управлiнської роботи в сферi менеджменту.


ЗМІСТ

ВСТУП
1.ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ ПРО ГНК "Гетьман"
2.ВИРОБНИЧА І ОРГАНІЗАЦІЙНА СТРУКТУРА ТЗОВ «ГОТЕЛЬ» «ГЕТЬМАН» 
3.ХАРАКТЕРИСТИКА ВИРОБНИЧО-ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ГНК  «Гетьман» 
4.ІНФОРМАЦІЙНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ
5.ОЦІНКА ДІЮЧОЇ СИСТЕМИ КОНТРОЛІНГУ НА ТЗОВ «ГОТЕЛЬ «Гетьман» 
6. ОПЕРАЦІЙНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ
7.Індивідуальне завдання
ВИСНОВКИ І ПРОПОЗИЦІЇ
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ


Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому більш детальну інформацію про роботу можна дізнатись у автора цієї роботи.

  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   53
  Рік захисту:   2012
  Ціна роботи:   30 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (14.05.2014)
Переглядів: 1224 | Теги: звіт готель, готель, Звіт про проходження, звіт з практики, практика готель
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Оцініть сайт
Всього голосували: 940

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru