Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходженння виробничої практики на прикладі Андрушівської сортодослідної станції сільськогосподарське підприємство (2007)

Звіт про проходженння виробничої практики на прикладі Андрушівської сортодослідної станції сільськогосподарське підприємство (2007)


 Андрушівська державна сортодослідна станція сільськогосподарське підприємство, основним видом діяльності якого є: вирощування зернових, технічних культур.
 Головна мета проходження виробничої практики - це закріплення та поглиблення теоретичних знань з економічної та фінансової діяльності підприємства шляхом ознайомлення з діючими нормативними документами з бухгалтерського та податкового обліку та звітності. 
 Головне завдання практики - ознайомлення з організацією фінансової роботи на підприємстві, проводити розрахунки з обґрунтування джерел формування майна підприємства, його грошовими фондами та фінансовими ресурсами, охарактеризувати ефективність використання трудових ресурсів на підприємстві, аналізувати його фінансову діяльність з відповідною економічною оцінкою, дослідити організаційну структуру управління підприємством, координації менеджменту.
 Стан економіки аграрного сектора зумовлює активізацію розвитку підприємницької діяльності.
 Головною метою економіки агропромислового комплексу є формування рентабельного, низько затратного і конкурентноспроможного аграрно-промислового виробництва, яке в свою чергу повинно забезпечувати вирішення політичних, соціальних та економічних завдань.
 Найголовнішим на сьогодні є: створення передумов для економічного зростання, зокрема посилення інноваційного спрямування аграрної політики; визначення пріоритетів структурної перебудови; технологічного і технічного забезпечення і вирішення питань земельних відносин; стимулювання розвитку малого та середнього бізнесу; розвиток інформаційної сфери як основи ефективності інноваційної політики; здійснення адміністративної реформи та підготовка кадрів.
 Держава правовими та організаційними заходами повинна не "придушувати" а навпаки - стимулювати вільний вибір суб'єктами підприємницької діяльності форми господарювання, напрямків та умов реалізації продукції, правом розпоряджатися результатами своєї праці та капіталом.
 Підвищення ефективності аграрного сектора, де панує приватна форма власності і діють ринкові відносини, зумовлює кардинальну зміну функцій, структури та методів управління ним. Менеджмент АПК відіграє роль ключового фактора, що має забезпечити відродження і розвиток українського села. Сучасний менеджер повинен брати до уваги всі зміни у зовнішньому середовищі та адекватно реагувати. Необхідне проведення аналізу системи управління підприємством для виявлення недоліків в цій системі. Необхідно виявити переваги та недоліки системи управління підприємством, використовуючи математичні, статистичні методи дослідження, а також методи економічного та фінансового аналізу.


ЗМІСТ

ВСТУП
Розділ 1. Економіка підприємства
1.1.    Природна, організаційно-економічна та соціальна характеристика підприємства
1.2. Економічна ефективність господарської діяльності в Андрушівській державній сортодослідній станції
Розділ 2. Фінанси підприємства
2.1 Баланс та економічна оцінка діяльності
2.2 Аналіз основних фінансових показників підприємстваРозділ 3. Менеджмент
Розділ 3. Управління підприємством
3.1 Організаційна структура управління Андрушівської державної сортодослідної станції
3.2 Посадові інструкції на підприємстві
3.3 Технологія вирощування зернових культур
Розділ 4. Економіка праці
4.1 Організація робочих місць
4.2.    Умови праці
4.3 Організація нормування праці.
4.4 Режими праці і відпочинку на підприємстві
4.5 Організація матеріального стимулювання
ВИСНОВКИ
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ


Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому більш детальну інформацію про роботу можна дізнатись у автора цієї роботи.

  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   64
  Рік захисту:   2007
  Ціна роботи:   18 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (14.05.2014)
Переглядів: 799 | Теги: Звіт про проходження, звіт з практики, сільське господарство, вирощування зернових, практика сільськогосподарське підпр
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Оцініть сайт
Всього голосували: 938

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru