Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходженння виробничої практики на прикладі акціонерного банку «Київська Русь» (2011)

Звіт про проходженння виробничої практики на прикладі акціонерного банку «Київська Русь» (2011)


 Акціонерний банк «Київська Русь» - сучасний Банк, що динамічно  та стабільно розвивається.
 Він здійснює свою діяльність на всій території України (міжрегіональний банк).
 Входить до групи середніх банків України, є універсальним банком і має для цього всі необхідні ліцензії і дозволи.
 Банк створено як універсальну фінансову установу, що поєднує у своїй діяльності величезний досвід і молоду енергію, найсучасніші банківські технології та розумний консерватизм, постійне прагнення до вдосконалення та використання надбань минулого, пошук гармонії інтересів Банку, засновників, клієнтів та партнерів по бізнесу. Отримані ліцензії та дозволи
 Національного банку, Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку дають нам можливість здійснювати практично весь спектр операцій на ринку
банківських послуг та цінних паперів. Головний підсумок минулих років – репутація надійної, стабільної фінансової установи. Цим ми пишаємося й дорожимо, розуміючи, що наше добре ім'я є запорукою професійного успіху та процвітання в майбутньому. Нині АБ “Київська Русь” – надійна фінансова організація, що володіє достатнім ресурсним потенціалом, має стабільну клієнтуру, виважений набір продуктів і послуг.
 За 2007 рік Банк продемонстрував досить високі темпи зростання активів – на 150 %, кредитноC інвестиційного портфеля – на 164 %, залишків на клієнтських рахунках – на 389 %, а депозитні гривневі рахунки фізичних осіб перетнули мільярдний рубіж ( при цьому банк позиціонує себе як середній універсальний банк, кредитний рейтинг ua BBB із прогнозом “стабільний”). Лише за минулий рік динамічного розвитку Банк відкрив сім філій та 51 відділення в різних регіонах країни.
 Банк завжди виконує свої зобов'язання перед клієнтами, партнерами і іншими банками.  Економічні нормативи, встановлені Національним Банком України виконуються своєчасно і чітко. Розрахункова каса система оптимально оперативна і зручна для клієнтів, а професіоналізм і оперативність банківського персоналу перевірена на практиці. Пріоритетним напрямком роботи банку є індивідуальне комплексне банківське обслуговування клієнтів, у тому числі великих корпоративних клієнтів різних галузей і видів діяльності, підприємств малого й середнього бізнесу, фізичних осіб.
 Філіальна мережа Банку на 01.07.07 налічує 66 підрозділів, серед яких 10 філій і 56 відділень. Підрозділи представляють бізнес Банку в 9 регіонах України: у Київській, Черкаській, Луганській, Миколаївській, івано-франківській, Полтавській, Вінницькій областях, в Автономній республіці Крим і в Києві.
 Надалі планується продовжити роботу по розширенню мережі філій і відділень АБ «Київська Русь». Ведуться роботи по відкриттю філій і відділень в таких містах, як Ужгород, Львів, Донецьк, Одеса, Харків. Відкриватимуться відділення банку в Святошинському, Голосіївському, Подольському, Харківському районах м. Києва, а також Київської області, зокрема в р. Біла Церква. У івано-франківській, Вінницькій і Полтавській областях будуть відкриті відділення на балансі вже існуючих філій.


 

Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому більш детальну інформацію про роботу можна дізнатись у автора цієї роботи.

  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   93
  Рік захисту:   2011
  Ціна роботи:   25 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (14.05.2014)
Переглядів: 512 | Теги: практика в банку, практика на підприємстві, Звіт про проходження, звіт з практики, банк, практика банк
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Оцініть сайт
Всього голосували: 938

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru