Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходженння переддипломної практики на прикладі ВАТ «Кредобанк» (2009)

Звіт про проходженння переддипломної практики на прикладі ВАТ «Кредобанк» (2009)


  Підприємства у сучасних умовах господарювання систематично залучають позикові кошти.  Відповідно є необхідність в існуванні установ, які б мали можливість надавати позичкові кошти, саме такими установами є банки. 
 Вивчаючи економіку, ми розуміємо, яке велике значення для неї має банківська система.
 Банк – кредитно – фінансова установа, що зосереджує тимчасово вільні кошти (грошові вклади), надає їх у строкове користування у формі кредитів (позик), стає посередником у взаємних виплатах і розрахунках між підприємствами, установами чи окремими особами,  регулює грошовий обіг у країні.
 Управляти грошима, грошовим обігом, грошовим оборотом - це завдання, які для банків і економіки в цілому є надзвачайно важливими.
 На цій практиці я ознайомилась із кредитними, депозитними операціями банків, операціями по розрахунково – касовому обслуговуванню та іншими опеціями, управлінням грошовими коштами та стратегією банку.
 Діяльність банку, перш за все, полягає в залученні грошових коштів, а тоді наданні їх в позику, або інвестуванню в цінні папери, тому особлива увага приділена вивченню нормативних документів, стану сформованості резервних і спеціальних фондів банку і впливу цих фондів на подальшу діяльність банку. У ВАТ"Кредобанк" особлива увага приділяється впровадженню нових технологій, наближенню послуг до споживача, підготовці кваліфікованих кадрів. Запорука стабільності банку – раціональність, виваженість, надійність. Висока компетентність, максимальна увага до інтересів клієнтів та оперативність проведення операцій з їх коштами, виваженість та демократизм у роботі, орієнтація на постійний розвиток – основні принципи роботи банку. ВАТ"Кредобанк" прагне бути уособленням стабільності, впевненості та динамічного розвитку. Банк ставить собі за мету впровадження найкращої практики та удосконалення внутрішніх процедур прийняття рішень та контролю, системи управління ризиками, створення ефективних та дієвих механізмів управління ресурсами, що є у розпорядженні банку. Банк здійснює свою діяльність з урахуванням необхідності поєднання мінімізації ризиків та максимілізації прибутку, зменшуючи потенційну можливість витрат. Зосереджуючи свої зусилля на створенні сприятливих та вигідних умов обслуговування клієнтів, розширенні переліку банківських послуг, збільшенні присутності на ринку продуктів та послуг, банк одночасно намагається підтримати та закріпити домінуючу роль на ринку роздрібних банківських послуг для приватних осіб.
 Місія банку полягає в залученні широких верств інвесторів, включаючи підприємства та населення, до процесу інвестування української економіки.
 Важливим також є створення сприятливих умов для розвитку економіки України та підтримки вітчизняного товаровиробника, кредитно - фінансова підтримка процесів структурної перебудови, зміцнення та реалізації виробничого та торгового потенціалу галузей економіки України, а також одержання прибутку в інтересах банку та його акціонерів.
 Це свідчить про рівень розвитку Банку і про професійну підготовку працівників, під керівництвом яких відбувалось проходження практики. Під час практики у ВАТ «Кредобанк» я мала можливість застосувати свої теоретичні знання в практичній діяльності, відчути специфіку діяльності банківського сектора, глибше ознайомитись з окремими законодавчими актами і їх виконанням, з внутрішньобанківськими положеннями в яких зазначені певні нюанси окремих операцій, набула певних навиків у роботі з клієнтами та документами. Також у процесі роботи над звітом про практику використано нормативні та інструктивні матеріали Національного Банку України, публікації по питаннях чинного законодавства, методична література.


ЗМІСТ

Вступ
1. Організаційна структура та загальна характеристика операцій банку
2. Фінансовий менеджмент в банку
3. Кредитування та контроль
4. Міжнародні розрахунки та валютні операції
5. Маркетинг у банку
6. Проектне фінансування
7. Інвестиційне кредитування
8. Взаємовідносини комерційних банків з НБУ. Банківський нагляд
Висновки

Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому більш детальну інформацію про роботу можна дізнатись у автора цієї роботи.

  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   60
  Рік захисту:   2009
  Ціна роботи:   20 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (14.05.2014)
Переглядів: 549 | Теги: практика в банку, практика на підприємстві, Звіт про проходження, звіт з практики, банк, практика банк
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Оцініть сайт
Всього голосували: 938

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru