Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження виробничої практики зі спеціальності Менеджмент організацій на прикладі товаристві з обмеженою відповідальністю «Агрос»

Звіт про проходження виробничої практики зі спеціальності Менеджмент організацій на прикладі товаристві з обмеженою відповідальністю «Агрос» (2011)


 Теоретична підготовка, яку ми отримуємо в університеті безумовно є дуже важливою, але без її практичного закріплення абсолютно неможливо назвати таке навчання повноцінним. Щоб задовольнити дану потребу ми проходимо виробничу практику.  Головна її мета - підготовка майбутнього фахівця до практичної роботи,  придбання студентом навичок ефективної роботи економіста у виробничій сфері, організаційної роботи в колективі, збору та обробки інформації для написання не лише звіту по практиці, а ще й дипломної роботи у майбутньому.
 Робота управлінців є дуже різнобічною, а тому досить цікавою для дослідження.  Звісно, обов’язки різних спеціалістів мають свою специфіку, але є й багато спільного.  Наприклад, спільними є загальні засади управління персоналом. Вибір бази практики має велике значення. А тому було обрано товариство з обмеженою відповідальністю «Агрос». Ця організація має велику базу даних для дослідження. Головний напрямок діяльності господарства є галузь рослинництва. 
 Цікавість представляє саме формування системи управління персоналом та детальний аналіз методів оцінки продуктивності роботи працівників. Також маємо на меті дослідити планування робочого часу керівного складу, вивчити принципи оперативного управління виробництвом.
 Найважливішим в ході практики закріпити та поглибити теоретичні знання, які були одержані під час навчання, а також ознайомитися з системою управління робочим складом, з безпосередньою діяльністю менеджерів та її особливостями.
 Основне завдання, що перед собою ставимо та мета виробничої практики – це дослідити планування робочого часу керівника, основні засади контролю за системою управління працюючими, вивчити систему оплати праці, матеріального та морального стимулювання (доплати та надбавки), оцінити продуктивність кадрової політики на підприємстві та ефективність оперативного управління на підприємстві.

 


ЗМІСТ


Вступ 
1. Коротка організаційно-економічна характеристика СТОВ «Агрос»
2. Операційна система організації
3. Управління запасами 
4. Управління операціями у галузях виробництва 
5. Оперативне управління виробництвом 
6. Кадрова політика організації 
7. Організація управління персоналом 
8. Особистість в системі менеджменту організації 
9.  Планування особистої роботи та аналіз робочого часу менеджерів 
10. Організація діловодства на підприємстві 
11. Індивідуальне завдання: Управління запасами 

Висновки 


Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому більш детальну інформацію про роботу можна дізнатись у автора цієї роботи.

  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   28
  Рік захисту:   2011
  Ціна роботи:   20 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (01.04.2014)
Переглядів: 4176 | Теги: організацій, Менеджмент, на, Зі, проходження, виробничої, Звіт, спеціальності, практики, про
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Оцініть сайт
Всього голосували: 938

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru