Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження виробничої практики на приркладі ресторану «Батьківська хата» (2014)

Звіт про проходження виробничої практики на приркладі ресторану «Батьківська хата» (2014)


 Село Мечиславка на Кіровоградщині — це батьківщина Михайла Михайловича, тут жили його предки. І справа честі кожної людини — допомогти своїй малій батьківщині, своїм землякам.
 Ресторан збудували на честь покійного батька Михайла Поплавського. Повага до батьків, до малої батьківщини, до України — головні теми пісенної творчості Михайла Михайловича. Своїми піснями він намагається сказати українцям: пам'ятайте своє коріння, виховуйте у молоді почуття патріотизму, любові до народних духовних джерел. Не цурайтеся ані своїх народних пісень, ані традиційної народної кухні. І тоді не розірветься зв'язок поколінь, і буде жити Україна, «країна щастя і добра».
 Відчуття своєї причетності до славетної української історії вимагає дій, спрямованих на відтворення традицій козацтва, відновлення духовного та фізичного здоров'я народу, повернення до джерел. Адже саме з Батьківської хати починається відродження духовного Всесвіту людини.
 «Батьківська хата» — це тільки початок. Вона дасть назву цілій мережі ресторанів Михайла Поплавського. На трасі «Київ-Одеса» вже з'явилися кілька комплексів — ресторани, готелі, кафе, які вирізняються смачною різноманітною кухнею та високою якістю обслуговування. І все це працює на благо людей. Кожна добра справа починається з любові — до батьків, до рідної землі, до свого народу. Досягнувши успіху у великому місті, справжня людина подумки прагне повернутися до одвічних життєдайних джерел — пригадати сонячні роки дитинства, батьківський дім, теплі і роботящі руки Матері, запах квітів і трав з безмежних полів вздовж села.
 Скуштувавши по-домашньому смачних страв, приготованих з особливою любов’ю, як для найдорожчих людей, знову відчуєш себе вдома — у батьківській хаті…І додасть тобі «Батьківська хата» позитивної енергії, наснаги й бажання творити добро.
 Якщо після довгої та виснажливої подорожі ви раптом лишилися без копійки у кишені, не хвилюйтесь: «Батьківська хата» завжди рада гостям. Вас привітають і пригостять безкоштовною їжею — чорним хлібом, смальцем, шкварками та узваром. Погодьтесь, таке можливо тільки у «Батьківській хаті» Михайла Поплавського. Україна завжди славилась як своїми солов’їними піснями, так і смачними стравами. Бо і співати, і куховарити потрібно з душею, від усього серця. Коли співаєш, то і справа йде гаразд, і їжа виходить якась душевна, по-особливому, по-домашньому смачна!
 До «Батьківської хати» заходиш, як додому. Дерев’яні столи, лави з м’якими подушечками, на стінах — рушники з різнокольоровими візерунками. Коли відчуваєш запах сіна, свіжоскошеної трави, м’яти, якими устелена підлога, на душі стає тепло і затишно.
 Інтер’єр створено з любов’ю, все продумано до дрібниць — ось розпис по стінах, старовинні музичні інструменти — цимбали, балалайки, бандури, а ось колесо, прядка та інші предмети українського побуту. На полицях - горщики та скляні бутилі, під стелею — дерев’яні балки з пучками трави, на дверях — зображення легендарного козака Мамая. І на кожному столі — квіти.
 На стінах — сімейні фотографії: Михайло Поплавський, його мама і тато, брати. І здається, ти не в ресторані, а у справжній сільській хаті, у хороших друзів чи родичів. Ще мить — і стіл вже заставлений смачними домашніми стравами з оригінальними назвами: «Хлопці у сорочці», «Українська корида», «Гніздо глухаря» і, звичайно, чарочка від Поплавського! Смачного!


ЗМІСТ


 

Вступ
1. Ресторан «Батьківська хата»
2. Фірмові страви
3. Найважливіші складові частини ресторану «Батьківська хата»
4. Організація постачання ресторану
5. Нормативна і технологічна документація ресторану
6. Організація обслуговування відвідувачів
Список використаної літератури


Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому більш детальну інформацію про роботу можна дізнатись у автора цієї роботи.

  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   26
  Рік захисту:   2014
  Ціна роботи:   25 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (08.04.2014)
Переглядів: 1019 | Теги: виробничої, проходження, на, хата», приркладі, ресторану, про, «Батьківська, практики, Звіт
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Оцініть сайт
Всього голосували: 940

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru