Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження виробничої практики на прикладі ВАТ «Червона зірка» (випуск сільськогосподарських машин) (2016)

Звіт про проходження виробничої практики на прикладі ВАТ «Червона зірка» (випуск сільськогосподарських машин) (2016) 


ВАТ «Червона зірка» спеціалізується на випуску сільськогосподарських машин: сівалок, жаток, культиваторів,  навантажувачів, самохідних косарок, зчіпок для двохсівалочних агрегатів, а також товарів народного вжитку: пральних машин, причепів вантажних до легкових автомобілів, ручного ґрунтообробного інструменту та інше.
Виробничі площі заводу становлять 106 тис. м² — на цій площі розміщені виробничі цехи: ливарний, метизний, корпус 90, в якому міститься продуктова команда зернових машин, і корпус 91, в якому розташована продуктова команда орних машин.
Завод має незалежне інженерне забезпечення. Інженерно-технічні служби виконують повний цикл робіт — від розробки до впровадження у виробництво сільськогосподарської техніки, що виробляється на підприємстві.
Підприємство є лідером як в Україні так і серед держав СНД у виробництві сівалок для посіву зернових культур, а також просапних сівалок для посіву кукурудзи, соняшнику, цукрових і кормових буряків та овочевих культур.
Якість вироблюваної продукції і щорічне освоєння нових моделей сільськогосподарських машин повністю задовольняють замовників, про що свідчать постійне нарощування випуску продукції та поставка її не тільки на внутрішній ринок, але й у регіони Росії, Середньої Азії, Балтії та інших країн. 
Станом на 1991 рік потужності підприємства дозволяли випускати 90—100 тисяч сівалок щороку, однак кризові 1990-ті значно звузили сфери попиту на продукцію заводу, а відтак обсяги виробництва. Проте і у важкий період 1991—98 років на підприємстві було розроблено конструкції 12 нових високовиробничих посівних машин та інших видів сільгосптехніки. 1993 року виробниче об'єднання «Червона Зірка» перетворено на ВАТ з виробництва сільськогосподарської техніки «Червона Зірка».
Значною подією для підприємства стала зміна керівництва у середині 1990-х рр. — наприкінці 1995 року завод очолив Олександр Саінсус, якому титанічними зусиллями вдалося повернути підприємству колишні виробничі оберти. Станом на 1995 рік на заводі лишилось тільки 800 робітників (у найкращі часи за СРСР їх було бл. 15 тис. осіб). Нове керівництво провело значний обсяг робіт, виділивши три основні напрямки, які дали змогу вижити і навіть наростити виробництво:
1.    підвищення рівня виробництва;
2.    збільшення асортименту;
3.    оптимізація витрат.
У 2000 році для розширення збуту продукції та залучення покупців на підприємстві було створено першу і найкращу в галузі машинобудування в Україні та серед країн СНД систему розподілу та просування продукції. Відтак, від 1999 по 2002 рік обсяги реалізації продукції ВАТ «Червона Зірка» збільшилися майже в 10 разів.
На початку — всередині 2000-х рр. на заводі випускали 50 найменувань продукції: машини для обробки ґрунту — культиватори для суцільної обробки ґрунту, просапні культиватори, сівалки — зернові, зернотукові, зернотукотрав'яні, стернові та інші, а також машини для збирання врожаю — жатки, косарки, агрегати для просапних культур: кукурудзи, соняшнику, буряку, сої, овочів та інших культур, запчастини; під час сезону працювало 3 500 робітників 6 днів на тиждень у 2 зміни.
Від 2003 року торгова марка продукції підприємства офіційно прибрала назву заводу на єдиній державній у країні українській мові — ВАТ «Червона Зірка» .
У цьому ж 2003-му році заводом випробувана нова пневматична сівалка СПП-4,5 для прямого посіву зернових культур з централізованим дозуванням, яка удостоєна золотої медалі на виставці «Золота осінь-2003» у Москві (Росія).
У 2004 році виробничі та управлінські процеси на підприємстві сертифіковані на відповідність системі управління якості ISO 9001:2000.
Починаючи від 1 липня 2008 року, змінивши 13-літнє успішне правління О. Саінсуса, головою правління і директором ВАТ «Червона зірка» є Сергій Калапа, які в цілому продовжив позитивні тренди розвитку заводу.
За основу у створенні нових машин на підприємстві прийнято курс на проектування техніки світового рівня, що призначається для роботи із застосуванням надсучасних технологій обробки ґрунтів,  саме тому під час такого створення використовуються найновіші комп'ютерні системи проектування. Сьогодні конструкторське бюро передає щороку у виробництво не менше 2 нових і сучасних машин.
У теперішній час діє система дилерів з повноваженнями сервісних центрів, причому не тільки в Україні, а й у Білорусі, Російській Федерації, Казахстані, Молдові, Болгарії, Румунії, Литві та Чехії.
За останні роки свого розвитку завод «Червона зірка» став провідним підприємством з виробництва посівної техніки на пострадянському просторі — його доля ринку в СНД становить приблизно 45 %.
Провідна роль ВАТ “Червона зірка” в задоволенні потреб селян у сільськогосподарських машинах базується на створенні нової техніки на основі нових технологій вирощування сільськогосподарських культур, універсальності моделей, впровадженні новітніх комп’ютерних систем проектування та постійним підвищенням рівня технології виробництва.
Відкрите акціонерне товариство “Червона зірка” сертифікує систему управління якістю за міжнародним стандартом ISO 9001 вперше. Вся продукція, що випускається  підлягає, згідно законодавства України, обов’язковій сертифікації, має сертифікати відповідності в системі УкрСЕПРО.


ЗМІСТ


Вступ
1.Призначення та конструкція деталі «Маточина 080.07.005»
2.Технологічний маршрут виготовлення деталі
3.Аналіз операції механічної обробки деталі
4.Аналіз конструкції верстата та принцип його дії
5.Організація робочого місця
6.Опис затискного пристрою
7.Опис ріжучого інструменту
8.Опис контрольно - вимірюючого інструменту
9.Аналіз існуючого на заводі технологічного процесу
Література


  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   20
  Рік захисту:   2016
  Ціна роботи:   40 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (11.09.2016)
Переглядів: 815 | Теги: випуск сількогосподарських машин, виробництво деталей
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Що Вас привело на наш сайт?
Всього голосували: 593

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru