Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження виробничої практики на прикладі Управління Державного казначейства у місті Тернополі (2010)

Звіт про проходження виробничої практики на прикладі Управління Державного казначейства у місті Тернополі (2010)


 Вступивши на шлях проведення політичної, економічної й адміністративної реформ, Україна здобула реальну можливість перебудови господарської системи держави на благо народу.  Процес формування громадянського суспільства та ефективної, соціально справедливої економічної системи торкається як правового поля країни та її господарського механізму, так і фінансової системи держави.
 Застосування казначейської форми обслуговування Державного бюджету України покладає велику відповідальність на органи ДКУ та зумовлює необхідність наукових пошуків у сфері бюджетного процесу. Вітчизняні науковці розробляють шляхи та методи найбільш ефективного обслуговування сфери державних фінансів із врахування вимог чинного нормативно-правового поля, механізмів регулювання діяльності органів державної влади і суб'єктів господарювання, сучасної фінансової та економічної ситуації.
 Першочерговим завданням щодо вдосконалення управління бюджетним процесом виступає така організація проходження грошових потоків до Державного бюджету й подальшого їх розподілу, яка б могла забезпечити прозорість бюджетного процесу, створення системи ефективного управління бюджетними коштами, здійснення контролю за їх цільовим використанням.
 Враховуючи наведені аргументи, можна стверджувати, що Державне казначейство України має таку сукупність функцій, без виконання яких фінансова система країни б не існувала.  Саме тому місцем проходження практики мною було обрано Управління Державного казначейства у місті Тернополі.
 Метою проходження практики є закріплення на практиці теоретичних знань, одержаних під час навчання в університеті, ознайомлення зі специфікою організації діяльності державного казначейства загалом та Управління державного казначейства у місті Тернополі зокрема. 


ЗМІСТ


ВСТУП
1. Становлення та розвиток державного казначейства. 
2. Відділ надходжень державного та міського бюджетів.
3. Відділ видатків державного та міського бюджетів.
4. Відділ бухгалтерського обліку операцій бюджету та фінансової звітності.
5. Сектор інформаційних технологій.
ВИСНОВКИ
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
ДОДАТКИ


Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому більш детальну інформацію про роботу можна дізнатись у автора цієї роботи.

  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   63
  Рік захисту:   2010
  Ціна роботи:   25 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (11.04.2014)
Переглядів: 396 | Теги: управління, Державного, на, проходження, виробничої, Звіт, практики, казначейства, прикладі, про
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Що Вас привело на наш сайт?
Всього голосували: 580

Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru