Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження виробничої практики на прикладі Управління Державного казначейства у місті Хмельницькому (2010)

Звіт про проходження виробничої практики на прикладі Управління Державного казначейства у місті Хмельницькому (2010)


 Стабільне фінансове становище держави є об’єктивною умовою її економічного розвитку і зростання суспільного добробуту. У цьому сьогодні немає потреби нікого переконувати. Якщо в державі протягом тривалого часу немає фінансової стабільності, то настає деградація виробничих відносин, суспільної свідомості, а майбутнє стає невизначеним. Відсутність фінансової стабілізації і, як наслідок, чергові сплески кризових явищ тяжко б’ють по добробуту населення, бо втрати через прорахунки у фінансовій політиці несуть широкі маси населення, насамперед найбідніші його верстви. 
 В умовах переходу до ринку, наявності кризи платежів, необхідний такий механізм, який забезпечив би акумуляцію коштів Державного бюджету на єдиному рахунку, що дозволить, як терміново здійснювати фінансування заходів, так і за встановленою черговістю. Таким вимогам відповідає казначейство. 
 Казначейство в повному обсязі його діяльності повинно забезпечити: акумуляцію коштів державного бюджету на єдиному рахунку, що дасть можливість урядові терміново здійснювати першочергові заходи; повне і точне виконання Закону України “ Про Державний бюджет”, встановлену урядом черговість використання видатків Державного бюджету. 
 Вступивши на шлях проведення політичної, економічної й адміністративної реформ, Україна здобула реальну можливість перебудови господарської системи держави на благо народу. Процес формування громадянського суспільства та ефективної, соціально справедливої економічної системи торкається як правового поля країни та її господарського механізму, так і фінансової системи держави.
 Застосування казначейської форми обслуговування Державного бюджету України покладає велику відповідальність на органи ДКУ та зумовлює необхідність наукових пошуків у сфері бюджетного процесу. Вітчизняні науковці розробляють шляхи та методи найбільш ефективного обслуговування сфери державних фінансів із врахування вимог чинного нормативно-правового поля, механізмів регулювання діяльності органів державної влади і суб'єктів господарювання, сучасної фінансової та економічної ситуації.
 Першочерговим завданням щодо вдосконалення управління бюджетним процесом виступає така організація проходження грошових потоків до Державного бюджету й подальшого їх розподілу, яка б могла забезпечити прозорість бюджетного процесу, створення системи ефективного управління бюджетними коштами, здійснення контролю за їх цільовим використанням.
 Враховуючи наведені аргументи, можна стверджувати, що, досить  важливою є діяльність органів Державного казначейства України для стимулювання процесів економічного зростання, так як вона пов’язана з управлінням наявними коштами державного бюджету, та контролем  за його виконанням. Саме тому місцем проходження практики мною було обрано Управління Державного казначейства у місті Хмельницькому.
Метою проходження практики є закріплення на практиці теоретичних знань, одержаних під час навчання в університеті, ознайомлення зі специфікою організації діяльності державного казначейства загалом та Управління державного казначейства у місті Хмельницькому зокрема. 


ЗМІСТ


ВСТУП
1. Становлення та розвиток державного казначейства
2. Відділ бюджетних надходжень
3. Відділ видатків державного бюджету
4. Відділ видатків місцевого бюджету
5. Відділ бухгалтерського обліку та звітності
6. Сектор інформаційних технологій
ВИСНОВКИ
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
ДОДАТКИ


Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому більш детальну інформацію про роботу можна дізнатись у автора цієї роботи.

  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   54
  Рік захисту:   2010
  Ціна роботи:   25 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (11.04.2014)
Переглядів: 355 | Теги: управління, Державного, на, проходження, виробничої, Звіт, практики, казначейства, прикладі, про
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Оцініть сайт
Всього голосували: 938

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru